5 Najlepszych szkół języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie

Mini-Group1

W wielu warszawskich firmach pracuje sporo obcokrajowców, którzy starają się jak najszybciej poznać język polski, aby jak najlepiej radzić sobie w pracy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapisanie się do szkoły języka polskiego, dzięki czemu w krótkim czasie znajomość języka znacznie się poprawi.

Polskie firmy coraz chętniej zatrudniają cudzoziemców, nie tylko dlatego, że są problemy ze znalezieniem polskich pracowników. Obcokrajowcy często mogą pochwalić się świetnymi kwalifikacjami zawodowymi i doświadczeniem, a to przekłada się na lepsze wyniki całego przedsiębiorstwa. Jednakże bardzo często problemem jest bariera komunikacyjna. Osoby, które chcą mieć jak największe szanse na polskim rynku, a kiepsko radzą sobie z językiem polskim, powinny skorzystać z nauki języka polskiego przygotowanej specjalnie dla cudzoziemców. W Warszawie można znaleźć sporo szkół, które specjalizują się w tego rodzaju nauczaniu. Spośród wielu placówek warto jednak wybrać taką, która ma doskonałą opinię, wysoką skuteczność i przyjazne podejście do kursantów. A jednocześnie nie jest nadmiernym obciążeniem dla budżetu.

Ranking polecanych szkół

Przed wyborem oferty konkretnej szkoły warto przejrzeć ranking najlepszych szkół oferujących kursy języka polskiego dla cudzoziemców. Dzięki temu łatwiej będzie podjąć właściwą decyzję i wybrać naukę w takim centrum kształcenia, które pozwoli na szybkie zaobserwowanie efektów. W jakiej szkole warto uczyć się polskiego, jeśli jesteś cudzoziemcem?

  1. Szkoła języka polskiego – http://gadano.pl/pl to doskonała oferta dla cudzoziemców, którzy chcą szybko i bezproblemowo nauczyć się języka polskiego. Do wyboru jest kilka poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy szybko znajdzie kurs na miarę swoich potrzeb. Zajęcia odbywają się wieczorami, można więc dopasować terminy zajęć do pracy zawodowej. Kurs języka polskiego w szkole dla cudzoziemców polega przede wszystkim na nauce praktycznych umiejętności językowych. Często można również dopasować go do potrzeb konkretnej branży.
  1. Academia Polonica – oferuje kursy językowe dla cudzoziemców z podziałem na różne grupy zawodowe. Do wyboru jest więc język polski dla dyrektorów, menadżerów czy pracowników poszczególnych instytucji. Naukę prowadzi profesjonalna i doświadczona kadra.
  1. Polski Instytut Językowy – prowadzi zajęcia z języka polskiego dla cudzoziemców o różnym stopniu znajomości języka. Do wyboru są kursy grupowe oraz indywidualne. Kilka poziomów zaawansowania to gwarancja, że każdy obcokrajowiec znajdzie idealny kurs dla siebie.
  1. Polski dla cudzoziemców w szkole LEXIS – zajęcia odbywają się wieczorami, kursy dopasowane są do indywidualnych potrzeb kursantów. Są mocno skoncentrowane na nauce praktycznego języka, dzięki czemu szybko widoczne są efekty.
  1. IKO Instytut Kształcenia Obcokrajowców – ma w swojej ofercie kursy języka polskiego na kilku poziomach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb kursantów. Nauka odbywa się w dogodnych terminach. Możliwe są zajęcia grupowe i indywidualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *