Alkomaty w różnej wersji – czy można na tym zarobić?

DPsktkpTURBXy80NGE5ZDc3YTZjMzI3ZmUwNmFiOWFjOWFjYTQ4MTM2NC5qcGeSlQMAFc0CRM0BRpMFzQMMzQFo

Właściciele restauracji i barów mają wyjątkową okazję, aby zarabiać na testach alkoholowych i oddechowych. Choć zachęcamy każdego, kto spożywa alkohol, aby sprawdził czy zna własne limity, wiemy, że nie każdy ma wgląd w taką możliwość, zanim będzie pić. Wielu właścicieli firm wie, że ludzie są otwarci na pomysł przetestowania alkomatów po prostu dlatego, że w dzisiejszej gospodarce wiele osób nie może sobie pozwolić na złamanie prawa. W tym artykule wyjaśniono kilka sposobów zarabiania pieniędzy poprzez urządzenia, jakimi są właśnie alkomaty (zerknij na różne modele tutaj: http://www.interlis.pl/category/alkomaty/).

Maszyna alkomatowa jest specjalnie zaprojektowana dla przemysłu rozrywkowego działającego w nocy.

Jest ona krokiem we właściwym kierunku dla każdego odpowiedzialnego właściciela firmy takiej jak dyskoteka, pub czy dowolna inna piwiarnia czy restauracja, w której goście nie stronią od alkoholu. Chociaż maszyna taka nie może w 100% wyeliminować nieodpowiedzialnego prowadzenia samochodów po alkoholu na pewno pomogłaby tym, którzy cenią własne życie i życie innych osób, gdyż tego rodzaju rozwiązanie pomaga zachować ostrożność, potrzebną w celu bezpiecznego dotarcia do domu. Instalacja takiej maszyny działającej podobnie jak alkomat w Twoim lokalu wspiera w oczywisty praktyki bezpiecznego picia, a równocześnie może przynieść ci dodatkowy dochód bowiem chętni za każdy pomiar muszą uiścić konkretną kwotę, by automat rzeczywiście zaczął działać.

Taka maszyna oferuje klientom możliwość zapoznania się z dokładnym poziomem alkoholu w wydychanym powietrzu i oferuje właścicielom możliwość zwiększenia rentowności w swojej działalności przez właśnie wspieranie bezpieczeństwa dla lokalnej społeczności. Takie urządzenie ponadto jest łatwe w obsłudze i na pewno będzie hitem wśród gości lokalu!

Koszt testu wynosi około 2-5 zł za każdym razem.

Dostępne są wersje gotówkowe i na kartę. Konserwacja takiej maszyny również jest bardzo łatwa. Odpowiednio skalibrowany wymienny czujnik maszyny z pewnością wyeliminuje wszelkie opóźnienia i komplikacje dzięki czemu nie będzie konieczności ponownej kalibracji, co pozwala użytkownikom po prostu w razie potrzebny usunąć stary moduł czujników i założyć nowy. Przywracanie do pełnej funkcjonalności niezawodnej i dokładnej jednostki testującej trwa zaledwie kilka sekund. Nie wymaga umowy serwisowej ze względu na to, że wstępnie skalibrowany moduł wymiennego modułu czujnika jest właśnie opracowany w ten wygodny dla właściciela lokalu sposób. Zrób to sam i oszczędzaj!

Umieszczenie maszyny alkomatowej w Twojej restauracji to doskonała okazja do promowania bezpieczeństwa wśród klientów, przy jednoczesnym generowaniu dodatkowych dochodów.

Jednorazowe testy poziomu alkoholu

Jeszcze inną opcją są jednorazowe testy poziomu alkoholu, które stanowią wyjątkową okazję dla właścicieli firm, którzy chcą sprzedawać jednorazowe użytkowanie bez jakiejkolwiek obsługi. Trzymaj zawsze parę jednorazowych testów za ladą i zaoferuj je wszystkim gościom swojego lokalu szukających sposobu na rozpoznanie swojego stanu trzeźwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *