Autogotówka – nowy typ pożyczki pozabankowej

Potrzeba pilnego wzięcia kredytu przez osobę fizyczną lub firmę jest tak powszechna i często spotykana, że na rynku powstają różne sposoby na udzielanie pożyczek. Banki oczywiście wiodą prym, także inne towarzystwa finansowe takie jak parabanki. Dawniej częste były wycieczki do lombardu i pobieranie pożyczek pod zastaw. Przyszedł teraz czas na coś nowego. Auto gotówka.

Co to jest autogotówka?

a1Wiele osób pilnie potrzebuje pieniędzy. Jednak oferty pożyczek dostępnych na rynku nie spełniają oczekiwań klienta. Wówczas może on skorzystać z ciekawej alternatywy jaką jest autogotówka. Autogotówka to nic innego jak pożyczka, której zabezpieczeniem jest posiadane przez potencjalnego klienta auto. Pożyczka ta jest pożyczką pozabankową. Zastawem tej pożyczki jest auto klienta. Co ciekawe, auto to nie zostaje wyłączone z użytkowania. Pożyczkobiorca może cały czas używać swoje auto. Jednak potencjalny klient musi spełniać konkretne warunki. Auto musi być jego własnością. Samochód musi również być wolny od zajęć komorniczych.

Pożyczka bowiem jest udzielana wyłącznie właścicielowi auta, które musi być wolne od zajęć komorniczych oraz wolne od leasingu. Samochód musi również posiadać aktualne OC oraz badania techniczne. Na decyzję odnośnie przyznania tej formy pożyczki klient nie czeka zwykle dłużej niż godzinę. Wiele osób interesuje się właśnie tą formą pożyczki. Jest ona ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie spełniają warunków umożliwiających otrzymanie pożyczki w banku.

Autogotówka szybko zdobywa popularność

a2To co wyróżnia autogotówkę od innych sposobów kredytowania naszej firmy lub budżetu domowego to szybkość oraz dostępność praktycznie dla każdego posiadacza samochodu. Jeżeli mamy pewność, że spłacimy nasz kredyt w terminie nasze ryzyko utraty samochodu jest zerowe. Oczywiście kwota jaką możemy pożyczyć zależy od wartości naszego pojazdu. Wartość samochodu ustala rzeczoznawca firmy udzielającej autopożyczkę i trwa to bardzo szybko. Więcej informacji na temat autopożyczek będziemy udzielać w formie odpowiedzi na pytania jakie Państwo będą nam wysyłać. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *