Legenda motosportu Rubens Barrichello dołącza do międzynarodowej firmy technologicznej SOFTSWISS

Legenda motosportu Rubens Barrichello dołącza do międzynarodowej firmy technologicznej SOFTSWISS jako dyrektor niewykonawczy w Ameryce Łacińskiej

SOFTSWISS, światowy ekspert w dziedzinie technologii, posiadający kluczowe centra rozwoju w Polsce, z dumą ogłasza, że legenda wyścigów Rubens Barrichello został mianowany dyrektorem niewykonawczym w Ameryce Łacińskiej. Posiadający na swoim koncie 322 starty w wyścigach Grand Prix oraz 11 zwycięstw w Formule 1 Rubens Barrichello zajmie się wzmacnianiem obecności SOFTSWISS w Ameryce Łacińskiej, a także usprawnieniem komunikacji biznesowej z partnerami i klientami.

Rubens Barrichello, którego kariera pozostawiła niezatarty ślad w sporcie, wnosi swoją mądrość przywódczą i najlepsze praktyki pracy zespołowej. Jego doświadczenie w zakresie czołowego specjalisty w niezwykle konkurencyjnej sferze technologicznej sprawia, że doskonale nadaje się do nowej roli w SOFTSWISS — firmie, która zmienia branżę iGaming dzięki innowacjom. W Polsce SOFTSWISS posiada swoje duże centra rozwoju w Poznaniu i Warszawie, zatrudniając łącznie 450 osób. Jednocześnie zasięg geograficzny zespołu SOFTSWISS wykracza daleko poza Europę. Fakt dołączenia do zespołu Rubensa Barrichello napawa nieskrywaną dumą. Kluczowe centra rozwoju SOFTSWISS znajdują się w krajach europejskich, ale ponieważ jest to typ firmy produktowej, współpracuje ona z klientami i partnerami z całego świata, a Ameryka Łacińska jest jednym z głównych regionów biznesowych.

Owocna współpraca Barrichello z kolegami z zespołu Ferrari jest przykładem jego umiejętności zwiększania wydajności otaczających go osób, co jest cechą wysoko cenioną w branży iGaming.

Rubens Barrichello, dyrektor niewykonawczy w Ameryce Łacińskiej w SOFTSWISS, komentuje: „Branża iGaming wykazuje niezwykły wzrost zarówno w Brazylii, jak również na całym świecie. Dołączając do SOFTSWISS, cieszę się, że mogę być jednym z motorów napędowych tego procesu w Ameryce Łacińskiej! Jestem przekonany, że moje doświadczenie we współpracy z wiodącym zespołem wyścigowym pomoże liderowi technologii iGaming osiągnąć sukces”.

Ivan Montik, założyciel SOFTSWISS, dodaje: „Witamy Rubensa Barrichello na pokładzie! Jego obecność w naszym zespole stanowi dla nas strategiczny krok. Jego duch współpracy na torze wyścigowym wysoce konkurencyjnej sfery technologicznej pokrywa się z naszym podejściem firmowym w SOFTSIWSS.”            

Poza spektakularnymi osiągnięciami na torze Barrichello jest znany również za sprawą swojej skromnej natury, wytrwałości, a także zaangażowania w działalność filantropijną. Jego rola ambasadora świadomości autyzmu i badań nad rakiem u dzieci podkreśla głęboki wpływ sportowca zarówno w społeczności wyścigowej, jak też poza nią. Kontynuując swoje działania filantropijne, Barrichello będzie promował odpowiedzialny hazard wraz z ekspertami SOFTSWISS.

O FIRMIE

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku obchodzi 15 urodziny. Centra rozwoju (5 biur) działają w Polsce, na Malcie i w Gruzji. Liczba pracowników zatrudnionych w centrach rozwoju i zdalnie na całym świecie wynosi ponad 2000 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w rozrywce online.

W 2024 roku firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® in Poland oraz nagrodę Crypto Company of the Year. W 2023 r. zespół SOFTSWISS otrzymał 11 różnych nagród iGaming, w tym między innymi w kategoriach Platform Provider of the Year, a także Customer Service Support of the Year i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *