Dlaczego warto wybrać biurko z kontenerem, zamiast tego z szufladami?

space-desk-office-hero-7065

Osoby, które stają przed wyborem biurka do swojego biura, gabinetu czy pokoju – zawsze mają twardy orzech do zgryzienia. Należy wybrać nie tylko mebel, który podoba nam się wizualnie. Ważne są też inne jego cechy, które decydują o tym, czy jest to również mebel funkcjonalny. I tu pojawia się pytanie: biurko z szufladami? Czy może proste, z dodatkowym kontenerem?

SZUFLADY MOGĄ PRZESZKADZAĆ

podkładki zgrzewane na biurkoBiurka, które posiadają fabrycznie zamontowane szuflady, na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na niezwykle praktyczne. Oto otrzymujemy mebel, który jest kompletny. Możemy bez problemu schować w szufladzie artykuły biurowe i ważne dokumenty. Poza tym nie tracimy dodatkowej przestrzeni! Jeśli biurko jest bardzo duże, takie rozwiązanie może się sprawdzić. Bardzo często jednak się zdarza, że przymocowana do blatu szuflada wręcz czyha na nasze nogi. Na kolana i uda. Czeka na chwilę, w której obrócimy się na krześle i z impetem w nią uderzymy! Zdarza się to bardzo często. Czując się swobodnie w pracy, zapominamy o tym małym elemencie, który miał nam ułatwiać życie. Wtedy wystarczy chwila nieuwagi i obrót w niewłaściwą stronę. Jeśli biurko pozbawione jest przymocowanych szafek i szuflad – cała przestrzeń pod blatem przeznaczona jest dla naszych nóg.

KONTENERY UŁATWIAJĄ ŻYCIE

Kontenery dostawne to bardzo sprytny wynalazek. Jest to dodatkowa, bardzo często mobilna szafka. Zazwyczaj ma taką samą wysokość, jak biurko. Dzięki temu, może stać się naturalnym przedłużeniem blatu. Istnieją też dostawki do biurek, które są od nich niższe – te można spokojnie ukryć pod blatem. Istnieje wiele modeli kontenerów. Są pojedyncze lub podwójne szafki z drzwiami uchylnymi, żaluzjowymi lub przesuwnymi. Można wybrać też typ, który składa się z samych szuflad. Niektóre z dostawek mają ich nawet 4 albo 5. Na rynku dostępne są też opcje mieszane – a więc szuflady plus szafka. Okazuje się więc, że w zasięgu ręki, tuż przy biurku możemy mieć małą szafkę, tylko do naszego użytku. Możemy w niej przechowywać materiały biurowe, dokumenty, osobiste drobiazgi. Dostawki możemy ustawiać tak, jak chcemy. Są niewielkich rozmiarów, łatwo je więc przesunąć. Kontenery wyposażone w kółka to tzw. kontenery mobilne. Taka szafka bez problemu może zostać przesunięta w inne miejsce (np. zmienimy stanowisko pracy i wszystkie nasze rzeczy oraz dokumenty przenosimy w kontenerze), nawet po wykładzinie lub dywanie.

W sklepie Lobby Meble znajdziesz wiele rodzajów kontenerów. Każdy z klientów może dobrać je wedle swojego gustu. Każdy z modeli dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Ich wybór nie ma wpływu na cenę. Niektóre z naszych dostawek posiadają wbudowany zamek, który ogranicza dostęp do nich osobom trzecim. Jeśli kontener nie posiada zamka w swojej wersji podstawowej, możemy zamontować go na specjalne życzenie klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *