Pomoc drogowa 24 godziny na dobę w Toruniu

Przebita opona, a może awaria silnika w trasie? W takich przypadkach potrzebna jest profesjonalna pomoc drogowa. Z kompleksowych usług w tym zakresie można skorzystać również w Toruniu – 24 godziny na dobę.

 

Kiedy zadzwonić po pomoc drogową?

Problemy z samochodem podczas jazdy mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Warto być na nie przygotowanym i mieć pod ręką numer telefonu do pomocy drogowej.

 

Firmy świadczące usługi w ramach pomocy drogowej zapewniają swoim klientom dostęp do rozbudowanej gamy czynności, z którymi można bez problemów kontynuować swoją podróż do celu. Ich oferta dostępna jest także niezależnie od pory dnia i nocy, gdy doszło do usterki.

 

Po pomoc drogową można zadzwonić wtedy, gdy:

  • pojawiła się usterka samochodu
  • samochód uległ kolizji, wypadkowi
  • doszło do przebicia, pęknięcia opony
  • zabrakło paliwa w baku
  • przepaliła się żarówka w światłach samochodowych
  • akumulator w samochodzie uległ wyczerpaniu
  • w samochodzie zatrzaśnięto kluczyki

 

Pomoc drogowa – usługi

Firmy oferujące pomoc drogową w Toruniu mogą zaoferować swoim klientom dostęp do wielu usług pomocnych na drodze przez całą dobę.

 

Obsługa odbywa się bezpośrednio na miejscu, w którym doszło do zdarzenia. Gdy jest to usterka, konieczność wymiany koła czy żarówki, pracownik firmy może wykonać prace od ręki. Zdarza się jednak, że auto trzeba dowieźć do warsztatu samochodowego.

 

Gdy chodzi o lawety Toruń również ma wiele firm zajmujących się pomocą drogową, gdzie można natychmiast zamówić holowanie i transport pojazdów bezpośrednio do celu. Pojazd może być dowieziony do serwisu samochodowego lub też do domu klienta.

 

Ile kosztuje pomoc drogowa w Toruniu?

Koszty związane z pomocą drogową zależne są od szeregu czynności, między innymi od zakresu prac czy dystansu do pokonania przez lawetę. Koszty rozpoczynają się już od około 100 zł za proste prace, natomiast transport lawetą na długich dystansach to koszt nawet ponad 2000 złotych.

 

Kierowcy, którzy korzystają z ubezpieczenia assistance, mogą skorzystać z pomocy drogowej bez dodatkowych opłat w ramach posiadanej polisy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *