Warszawa – ceny mieszkań na Ursynowie ciągle rosną

W ciągu ostatniego roku ceny nieruchomości w Warszawie poszły w górę aż o około 5-10%. Na razie nic nie wskazuje także na pojawienie się obniżek. Z jakimi kosztami zakupu własnego „M” muszą liczyć się osoby, które chciałyby zamieszkać na Ursynowie?

 

Mieszkania na Ursynowie w Warszawie

Ursynów jest jedną z popularnych dzielnic Warszawy, która dzięki dobrej komunikacji z centrum jest chętnie wybierana przez poszukiwaczy nieruchomości do zakupu i najmu.

 

Jest to dzielnica zlokalizowana w lewobrzeżnej części Warszawy, która graniczy z takimi dzielnicami jak Mokotów, Włochy. Wilanów, a także z Piasecznem, Raszynem, Lesznowolą oraz Konstancinem-Jeziorną.

 

Atutem Ursynowa jest nie tylko dobrze rozwinięta komunikacja, ale także rozbudowana infrastruktura oraz zielone tereny wokół, między innymi Las Kabacki, które zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

 

Ursynów – mieszkania od dewelopera

Obecnie na terenie dzielnicy Ursynów można nie tylko kupować mieszkania z drugiej ręki – powstaje tutaj również wiele nowych inwestycji mieszkaniowych.

 

Poprzez nowe nieruchomości Ursynów stał się także bardzo popularną dzielnicą, która dzisiaj wybierana jest chętnie przez wielu kupujących. Również jest przedmiotem zainteresowania inwestorów, którzy chętnie kupują tutaj nieruchomości do wynajmu.

 

Nowe mieszkania od dewelopera na Ursynowie są zlokalizowane na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo. Na kupujących czekają lokale o mniejszych metrażach – kawalerki, ale także większe, które sprawdzą się dla całej rodziny lub jako reprezentacyjny apartament.

 

Ile kosztują mieszkania na Ursynowie w Warszawie?

W obliczu ostatnich podwyżek ceny mieszkań w Warszawie poszły w górę. W związku z tym wyższe ceny dotyczą także mieszkań na Ursynowie. Zdrożały zarówno mieszkania od deweloperów, jak i te pochodzące z rynku wtórnego, czyli używane.

 

  • Obecnie za mieszkanie na Ursynowie trzeba zapłacić około 11-12 tysięcy złotych za metr kwadratowy nieruchomości.
  • W przypadku nieruchomości o większych metrażach ceny są niższe – to wydatek około 8,5 tysiąca złotych za metr kwadratowy.
  • W niższych cenach można kupować również mieszkania do remontu, jednak w tym przypadku do ogólnych kosztów należy dodać także wykończenie nieruchomości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *