Polacy na emigracji w Austrii. Złóż zeznanie podatkowe za pośrednictwem Borsuk Podatki 

Polaków w Austrii przebywa około 60 tys. Głównym kierunkiem ich emigracji był Wiedeń i okolice. Są ósmą co do liczebności grupą etniczną w tym kraju. Pracują w fabrykach, jako kelnerzy, barmani, fryzjerki, pracownicy biurowi czy w branży turystycznej i ogrodniczej. Mają zagwarantowane dobre warunki do życia i godne zarobki. Wielu z nich wyjechało tylko “na chwilę”, a zostało na całe lata. Pracując legalnie zobowiązanie są do składania corocznego zeznania podatkowe, tak jak robi się to w Polsce. Biuro Borsuk Podatki od lat pomaga Polakom odnaleźć się w kwestiach podatkowych za granicą. Skorzystaj z ich usług i mieć z głowy deklarację podatkową.

Ubiegaj się o zwrot nadpłaconego podatku z Austrii

Rozliczenie podatku z Austrii obejmuje kilka grup, m.in. osoby posiadające meldunek, rezydentów oraz tych, których dochód w ciągu roku przekroczył 12 tys. euro. Taka kwota jest spokojnie do osiągnięcia podczas 3 lub 4 miesięcy pracy. Pracownicy, którzy wyjeżdżają do pracy sezonowo, często łapią się na ten pułap. Co istotne, aby otrzymać zwrot podatku z Austrii należy osiągnąć minimum 90% dochodów na terenie tego kraju. A w przypadku, gdy praca trwała mniej niż 6 miesięcy, jest szansa na odzyskanie całej kwoty rozliczenia. Całość informacji znajdziesz na stronie https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-austria/

Zwrot podatku z zagranicy- specjaliści z Borsuk Podatki odzyskają Twój podatek

Podatki Borsuk jest biurem, które na rynku funkcjonuje od ponad 20 lat. Przez ten czas udało się odzyskać dla naszych rodaków około 150 milionów euro. Zaufało nam już tysiące klientów. Pomagamy w wypełnianiu i składaniu deklaracji podatkowych, m.in. z Austrii, Niemiec i Holandii. Wystarczy, że prześlesz nam wymagane dokumenty, a my już zajmiemy się resztą. Rozlicz swój podatek z zagranicy razem z Borsuk Podatki, ekspertami z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych. Sprawnie i szybko uzyskaj wysoki zwrot podatku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *