Fakturowanie dla każdego z dobrym programem

Czy fakturować może każdy? Na pewno czynność ta jest obligatoryjna w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej. Wystawianie dokumentów jest potrzebne np. gdy chcemy udokumentować fakt przeprowadzenia z klientem transakcji sprzedaży czy potwierdzić świadczone usługi. Jak dobrze i szybko fakturować? Wystarczy mieć sprawdzony program do faktur.

Łatwa i przyjemna praca z dokumentami

Program do fakturowania powinien być prosty w obsłudze i zrozumiały dla użytkowników. Nawigacja w nim i odszukanie przydatnych funkcji nie powinna zajmować dużo czasu. Takie oprogramowanie będzie pomocne i sprawi, że wystawianie dokumentów nie będzie żmudnym zadaniem. Dobrą propozycję da przedsiębiorców małych, jak i średniej wielkości przedsiębiorstw jest program oferowany przez firmę Mega-Tech, a mianowicie Faktura Small Business. Jak sama nazwa wskazuje program ten dedykowany jest niewielkim biznesom, które chcą się rozwijać. Program jest łatwy w obsłudze i funkcjonalny. Ilość oferowanych opcji jest wystarczająca przez co nawigacja nie jest kłopotliwa.

Faktura Small Business – prostota i funkcjonalność

Oprogramowanie FSB to narzędzie, z którego pomocą przedsiębiorca wystawi: faktury VAT, faktury bez VAT, proformy, korekty, faktury zaliczkowe, końcowe, WDT, VAT marża, uproszczone, wewnętrzne, eksportowe i wiele więcej. Program można skonfigurować ze znanymi drukarkami fiskalnymi, dzięki czemu będzie możliwy wydruk paragonu fiskalnego. Program można również bez trudu dostosować do własnych potrzeb. Przedsiębiorca z jego poziomu może dodać do wystawianych dokumentów swoje logo czy pieczątkę. Oprogramowanie jest uniwersalne i pozwala generować faktury w wartościach netto i brutto, przez czynnych podatników i zwolnionych z VAT. Można w nim przygotować kartoteki klientów i towarów, przez co w łatwy sposób i szybki sposób wystawia się dokumenty. Cały proces przyśpiesza również możliwość pobierania danych kontrahentów z CEIDG po wpisaniu numeru NIP firmy czy możliwość wysyłki faktur e-mailem.

Bezpieczeństwo danych i możliwość pracy na wielu stanowiskach

Fakturując z programem Faktura Small Business użytkownik może nie martwić się o bezpieczeństwo gromadzonych danych. Program umożliwia generowanie zdalnych kopii bezpieczeństwaczyli tzw. eArchiwum. Opcja ta pozwala przechowywać dane bez obawy o utratę danych np. jeżeli dojdzie do infekcji komputera złośliwym oprogramowaniem. Dodatkowo program daje możliwość pracy na wielu stanowiskach jednocześnie. Użytkowników może być kilku, a wprowadzone przez jedną osobę dane będą zapisywane i widoczne dla pozostałych. Jest to możliwe dzięki wspólnej bazie danych. To wygodne rozwiązanie szczególnie popularne w firmach, w których za fakturowanie odpowiedzialnych jest więcej niż jedna osoba.

Poszukując dobrego rozwiązania, które uprości i uprzyjemni wystawianie faktur na drodze staje program Faktura Small Business. To docenione przez użytkowników oprogramowanie, które można za darmo przetestować korzystając z 7-dniowej wersji próbnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *