Hotele przy lotniskach – dobre nie tylko z powodu lokalizacji!

Dawno minęły czasy, gdy hotele lotniskowe były zarezerwowane tylko dla wygody i celów biznesowych. Obecnie ta często pomijana opcja hotelowa oferuje więcej korzyści niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdź te kilka powodów, które przekonają Cię aby zarezerwować hotel na lotnisku podczas następnej podróży z długim postojem lub przed lotem wczesnym rankiem.

Karnety dzienne

Długi postój? Sprawdź w pobliskim hotelu lotniskowym przepustkę dzienną na drzemkę, trening lub dostęp do centrum biznesowego. Wiele międzynarodowych sieci oferuje taką opcję w ramach swoich hoteli, w szczególności jeśli są zlokalizowane przy lotnisku. Istnieją również witryny, które są portalami rezerwacyjnymi specjalnie przeznaczonymi specjalnie na pobyty dzienne w hotelach.

Spa

Odpręż się w hotelowym spa na lotnisku przed lub po locie. Wiele hoteli na lotniskach oferuje to udogodnienie, a lokalizacja ta jest nie do przebicia, jeśli szukasz natychmiastowego odprężenia. Większość hoteli Hilton oferuje Spa które jest czynne do godziny 22:00. na zabiegi. Inne hotele lotniskowe oferują nawet zabiegi redukujące efekt długiego lotu!

Baseny

Kto wiedział, że hotele lotniskowe mają jedne z najmodniejszych basenów hotelowych? A nawet dostęp do plaży, dzięki czemu możesz otrzymać witaminę D podczas swojego postoju. Inne hotele na lotniskach wyposażone są w fajne baseny np. odkryty basen czy ten z jacuzzi. Wow – to dopiero powód by zatrzymać się tam choć na chwilę!

Siłownia & Fitness

Hotele lotniskowe wychodzą poza standardowe hotelowe centrum fitness. Sprawdź te dostosowane dla wielbiciele joggingu lub te gdzie możesz zarezerwować osobistego trenera poprzez partnerstwo hotelu z aplikacją, gdzie wystarczy poprosić o czas i rodzaj treningu i pokazać, że jesteś zainteresowany. Wiele hoteli zlokalizowanych na lotnisku dysponuje całodobowym centrum fitness, dzięki czemu można odpocząć czy potrenować o każdej porze dnia.

Bary i rozrywka

Przeżyj nudne godziny w oczekiwaniu na lot – zatrzymując się w pobliskim hotelu – hotele na lotnisku oferują coś więcej niż tylko miejsce do spania. Możesz liczyć na bar z przeszklonym dachem, czy ekskluzywny bar koktajlowy, w którym znajduje się jedna z największych kolekcji alkoholi. Możesz też załapać się na party z DJ-ami i muzyką na żywo w weekendy. Tyle w zasięgu ręki!

Wyżywienie

Od lokalnych produktów po restauracje z gwiazdką Michelin – restauracje na lotniskach zwiększają swoją pozycję, jeśli chodzi o dobre wyżywienie. Sprawdź te z ofertą naprawdę zdrowych i zrównoważonych produktów, z których wiele jest uprawianych na miejscu w hotelowym ogrodzie. Lub jeśli oczekujesz od restauracji jeszcze czegoś więcej, szukaj tych wyróżnionych gwiazdkami Michelin – to dopiero frajda stołować się w jednych z najwyżej ocenianych restauracji na całym świecie.

Wiele hoteli na lotniskach oferuje także dogodne udogodnienia, takie jak całodobowa obsługa pokoju, samoobsługowe spiżarnie oraz pozwolenia na zakupy w terminalach lotniska i restauracje dla gości.

ps. najlepszy hotel balice kraków o którym powinieneś wiedzieć to Neo Hotel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *