Poznaj opinie o Binance i zdecyduj czy to miejsce dla Ciebie

Dlaczego tak wiele inwestorów lubi Binance i jakie są związane z tym korzyści? Oto kilka powodów, dla których warto przekonać się do używania Binance.

Jeśli jesteś inwestorem pro kryptowalutowym, nawet początkującym w świecie krypto, istnieje duże prawdopodobieństwo, że natknąłeś się na nazwę Binance i nie bez powodu, ponieważ jest to największa giełda kryptowalutowa według wielkości obrotu. Nazwa “Binance” jest połączeniem dwóch słów: Binary i Finance. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z platformy, możesz mieć świadomość, że ma ona własną krypto-walutę o nazwie Binance Coin.

Co powinieneś wiedzieć o Binance Coin?

Wiele giełd i portfeli internetowych nie wypłaca zbyt szybko twoich monet Bitcoin, w rzeczywistości zwykle trzeba uzyskać wysoki próg, aby móc skorzystać z gotówki Bitcoin. I tutaj właśnie jedną z korzyści Binance jest to, jak szybko pozwalają na takie wypłaty. Jeśli posiadasz Bitcoin na giełdzie to prawie natychmiast będziesz mieć zainwestowaną sumę w swoim portfelu.

Opłaty za Binance można zmniejszyć automatycznie, wybierając opcję zapłaty za pomocą własnego tokena BNB, jest to sprytny pomysł, a także pokazuje, że token BNB sama w sobie jest solidną inwestycją, ponieważ rośnie w wartości dzięki zwiększonemu wykorzystaniu na giełdzie.

Główna opłata wynosi 0,10% dla wszystkich klientów wszystkich transakcji bez względu na wielkość klientów, co według nas jest uczciwym sposobem postępowania, a nie faworyzowaniem „grubych ryb”. Jeśli zdecydujesz się na użycie tokena BNB do uiszczenia opłat (co nie wiąże się z żadną ręczną pracą z twojej strony), wówczas twoje opłaty spadną do 0,05% na wszystkie transakcje. Doskonała opcja!

Dostęp do nowych monet

Korzystanie z Binance daje ci możliwość kupowania wielu monet, które nie są jeszcze dostępne w Bittrex, zapewnia również jedną z najbardziej godnych zaufania i bezpiecznych wymian, pozwala kupić takie monety i jest o wiele łatwiejsze niż korzystanie z EtherDelta, chyba że wiesz co robisz lub nie masz innego wyboru.

Prowizje za polecenie

Mimo że marketing afiliacyjny zyskał złą reputację na przestrzeni lat, jedno jest pewne, działa! Generuje zainteresowanie i umożliwia użytkownikom prowadzenie marketingu zamiast wydatkowania tego budżetu w innym miejscu. Ograniczeniem jest to, że może skończyć się tym, że ludzie wprowadzają w błąd innych, mając nadzieję na generowanie prowizji. Obosieczny miecz, ale przeczytaj opinie o platformie Binance wcześniej, i jeśli je dobrze przejrzysz – będziesz mógł obrócić to na swoją korzyść.

Czy warto zainwestować w Binance Coin?

Binance jest jednym z tych projektów, które zaskoczyły społeczność kryptowalut, osiągając wykładniczy wzrost w krótkim czasie. W ciągu roku Binance stał się największą giełdą kryptowalut dzięki wolumenowi obrotu. Ze względu na wskaźnik sukcesu platforma cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród użytkowników, jak i inwestorów. Zdaje się więc, iż jest to miejsce któremu można zaufać w świecie kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *