Jak wybrać najlepszy laser do depilacji w swoim salonie?

8294283203_8b1c35d29c_b-56a086515f9b58eba4b144a3

Jednym z najbardziej lukratywnych zabiegów kosmetycznych w naszym kraju jest laserowe usuwanie włosów. Dlatego tak wielu osób decyduje się zrobić sobie certyfikat upoważniający do pracy z usuwaniem włosów za pomocą lasera. Otwierają własne kliniki specjalizujące się w zaawansowanych zabiegach usuwania włosów lub dodają te rentownej usługi do już istniejących salonów. W rzeczywistości stało się to koniecznością: zainstalowanie w swoim gabinecie laserowych maszyn do depilacji, gdyż wszyscy dzisiaj szukają profesjonalistów świadczących takie usługi.

Kiedy będziesz gotowy zaoferować usługę jaką jest depilacja laserowa (sprawdź szczegóły http://www.akademiazdrowejskory.pl), musisz zacząć zrobić research w temacie sprzętu laserowego i maszyn tego rodzaju. Ale jeśli dopiero co zaczynasz, dowiesz się, że istnieje wiele opcji do wybory i może być mylące, co będzie najlepszym urządzeniem dla Twojej kliniki.

Laserowe usuwanie włosów – tajniki sprzętu

Jak zapewne wiesz, zanim kupi się lasery i maszyny do swoich salonów, trzeba spędzić wiele czasu na zbadaniu dostawców i producentów. Najlepiej jest znaleźć tanie urządzenia z dobrymi kontraktami, które zapewnią najlepszą obsługę dla depilacji i pielęgnacji skóry. Aby depilacja wysokiej jakości była możliwa także i w twoim salonie chcemy dzisiaj podzielić się z wskazówkami z naszego praktycznego doświadczenia, aby pomóc Ci podjąć lepszą decyzję przed dokonaniem zakupu. Skorzystaj z odpowiedzi na pytania w tym tekście, aby móc rozpocząć tę ważną inwestycję.

1. Czy to prawda, że dzisiaj maszyny laserowe są tańsze niż były w poprzednich latach?

Tak, od kiedy zaczęły się ponad dekadę temu pojawiać na rynku konkurencja sprawiła, że znacznie spadły ceny. Oznacza to, że jest to dobry moment na zakup. Ale nadal jest to duża inwestycja, a sama maszyna do usuwania włosów nie jest jedyną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę. Serwisy, szkolenia i łatwość wymiany części zamiennych to tylko niektóre z czynników, które warto rozważyć.

2. Dlaczego serwis jest ważny po sprzedaży?

Usługa po sprzedaży jest tak ważna, ponieważ kupujesz zaawansowane technologie, które nie są odporne na uszkodzenia. Co zrobisz, jeśli maszyna nie powiedzie się i masz klientki zarezerwowane następnego dnia? Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz to nieszczęśliwi klienci, których terminy musisz anulować ze względu na awarię sprzętu. To, że zaproponujesz im rekompensatę taką jak mezoterapia igłowa wcale nie pomoże. Pamiętaj, zwykle oferujesz laserową usługę usuwania włosów klientom w wielu sesjach. Twoi klienci mogą zapłacić za całość i mogą przyjść na drugą lub trzecią sesję. W takim przypadku prawdopodobne jest, że czekają od 4 do 6 tygodni tylko na to spotkanie.

Chcesz, aby Twoja marka firmy wzrastała; Chcesz, aby klienci byli zadowoleni i czuli się tak, jakby mogli polegać na tobie. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, to niezadowoleni klienci wymagający zwrotu kosztów. To naprawdę nie jest tego warte.

3. Czy producent oferuje automatyczne aktualizacje?

Umowa serwisowa powinna zawierać bezpłatne aktualizacje, gdy dostępna jest nowa technologia. Chcesz, aby Twoje sprzęty były stale aktualne, dzięki czemu będziesz mógł stawić czoło konkurencji, wiesz jaka jest depilacja laserowa przeciwwskazana i możesz zaoferować klientom najnowszą technologię. Uaktualnienia są zazwyczaj dostępne w umowie serwisowej. Sprawdź je przed podpisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *