Jakie gadżety do smartfona ułatwią Ci pracę?

_90725565_thinkstockphotos-523564455

Nazywa się smartfonem, ale czy jest to naprawdę inteligentny telefon? Przecież większość osób korzysta z smartfona, aby przeglądać sieci społecznościowe, słuchać muzyki, grać w gry, tworzyć wspomnienia i przesyłać zdjęcia do Instagramu. Niewiele zaawansowanych inteligencji potrzebnych jest do wykonywania tych rzeczy… Jednak smartfon jest zasadniczo małym komputerem, który ty możesz bardzo wykorzystać do tego, by lepiej pracować. Można nim zrobić zadziwiające rzeczy, włączając w to…

No właśnie – w przypadku, gdy chcesz korzystać ze swojego smartfona w celu ulepszenia swojej działalności online, możesz również wykorzystać smartfon do wielu różnych rzeczy, takich jak zlokalizowanie firmowego samochodu, blokowanie i odblokowywanie zamków, obserwowanie stanu zdrowia pracowników czy i kontakt z nimi w razie wypadku. Zapoznaj się z kilkoma innymi gadżetami, dzięki którym smartfon jest inteligentniejszy i ułatwia życie. Prawdopodobnie patrzysz teraz na smartfon… zatem!

Hone

Klucze mają szczególną zdolność do znikania – szczególnie te do samochodu firmowego bądź szafki w biurku. Hone to urządzenie Bluetooth dla iPhone’a i iPoda, które pomaga znaleźć klucz. Konfiguracja jest prosta – wystarczy połączyć urządzenie z kluczem i nacisnąć przycisk Znajdź w telefonie iPhone. Urządzenie zaświeci się i emituje dźwięk, aby wskazać jego położenie. To jest inteligentny i elegancki gadżet dla każdego biznesmena.

Lockitron

Lockitron nie tylko umożliwiaodblokowanie drzwi za pomocą dotyku na smartfonie, ale również powiadamia użytkownika, gdy ktoś puka do drzwi. Dzięki właściwemu dostosowywaniu możesz nawet otworzyć drzwi, gdy tylko znajdziesz się w ich pobliżu – nie bacząc na klucze do biura, zwłaszcza, gdy ręce są pełne dokumentów, faktur plus kubków z kawą.

Rejestrator kart

Rejestr kart kredytowych to rewolucja, która zakłóca obecny, stary system statyczny płatności. Korzystanie z mobilności smartfona pozwala na zaakceptowanie płatności kartą kredytową w dowolnym czasie i miejscu. Kupujący podpisuje w smartfonie autoryzację płatności i unika tym samym potencjalnych oszustw, a informacje są szyfrowane przed rozpoczęciem przetwarzania – to wielkie ułatwienie względem wszelkich transakcji biznesowych.

Geoda

Geode może konwertować wszystkie twoje karty kredytowe, karty lojalnościowe i karty członkowskie w cyfrowe informacje na smartfonie. Aby korzystać z kart, można tymczasowo przekazać informacje o karcie na dostarczoną kartę Geode. Aby uaktywnić kartę, powiedzmy kartę kredytową, wystarczy przesunąć ją przez terminal tak, jak zwykle. Możesz również zapisać wszystkie kody kreskowe z kart lojalnościowych i wyświetlać ją na tylnej stronie geode, aby umożliwić skanowanie. Przydatny gadżet!

Pico Genie A100

Ciężkie projektory były popularne w ubiegłym wieku, dzisiaj odchodzą do lamusa. Odkryj projektor Pico Genie A100, projektor głośnikowy, malutki jak iPhone! Efektem jest 60-calowy ekran z efektem wzmocnienia dźwięku, nie wspominając o tym, że podczas prezentacji można nosić w ręce Pico Genie 100. Idealny gadżet na prezentacje.

Materiały porównawcze na potrzeby niniejszego artykułu dostarczyła Hurtownia GSM

Najpopularniejsze usterki w iPhone
Naprawa zalanych iPhone’ów: Czy warto i jakie są koszty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *