Jakie grzejniki będą modne w przyszłości?

Patrząc na tendencję panujące obecnie na świecie, większość ludzi w krajach rozwiniętych skłania się w stronę minimalizmu, ograniczenia posiadania rzeczy i wybierania jakości ponad ilość. Ma to swoje odzwierciedlenie w wyborach konsumenckich, jak i w naszej przestrzeni mieszkalnej. W trendach są wnętrza modernistyczne, przestronne oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Jakie odniesienie ma to do grzejników w naszym domu?

W stronę minimalizmu

Odchodząc od nielubianych, żeliwnych, masywnych kaloryferów znanych z czasów PRL-u, stylistka grzejników uległa znacznym, dynamicznym zmianom. Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć produkty, które zachwycają nie tylko estetyką, ale jednocześnie funkcjonalnością i wydajnością. Minimalistyczne wzornictwo jest najchętniej wybierane do domów czy budynków użyteczności publicznej ze względu na uniwersalność i ponadczasowość. Stylowa prostota sprawdzi się w każdym wnętrzu, zachwycając swoim nienachalnym pięknem. Doskonałym przykładem takiego minimalizmu jest dekoracyjny grzejnik z płaską płytą Radox Nova i AG Vivaro 2 Od, jak również loftowy grzejnik dekoracyjny Zehnder Charleston 5.

Niestandardowe kształty grzejników dekoracyjnych

Określenie, że wynalazki lub idee są „przyszłościowe” oznacza, że są niebanalne, wykraczają poza powszechnie znane schematy. To najczęściej coś zaskakującego, co przyciąga spojrzenia i zapada w pamięci. Grzejniki przyszłości z pewnością powinny być właśnie tak wyjątkowe – a zapewnią to ich nieszablonowe, nowatorskie kształty. Już teraz firma AG GrzejnikiDesign, dzięki innowacyjnemu wzornictwu i współpracy z projektantami, tworzy designerskie grzejniki dekoracyjne, które bez wątpienia będą modne nawet za kilka lat. Wystarczy przyjrzeć się kilku modelom na stronie artykulygrzewcze.pl: efektowny grzejnik loftowy AG Loft FAT2 wall&big o unikalnym, industrialnym charakterze, grzejnik łazienkowy retro Sunerzha Elegy o eleganckim wykończeniu w złocie polerowanym czy dekoracyjny grzejnik łazienkowy Cordivari E-Sign 50.

Grzejniki elektryczne – szansa na wykorzystanie energii odnawialnej

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, deweloperem, właścicielem firmy czy handlowcem, elektryczny system ogrzewania ma niezliczone korzyści w porównaniu z centralnym ogrzewaniem – co czyni go idealnym wyborem dla mieszkań, domów wakacyjnych i przestrzeni komercyjnych.

Wszystkie grzejniki elektryczne są w 100% wydajne w miejscu użytkowania, co oznacza, że cała moc pobierana jest zamieniana na ciepło, bez strat i emisji. W połączeniu z technologią energii odnawialnej mogą w sposób zrównoważony ogrzewać Twój obiekt rok po roku, przy minimalnym wpływie na środowisko. Chociaż niecała energia elektryczna z sieci jest obecnie pozyskiwana „zielonymi metodami”, to ma się zmienić w przyszłości. Zatem inwestycja w dekoracyjne grzejniki elektryczne wydaje się być racjonalną i przyszłościową decyzją. Na stronie artykulygrzewcze.pl znajdziemy szeroki wybór elektrycznych kaloryferów do każdego pomieszczenia, np. elektryczny grzejnik łazienkowy Brem Mahn Chrom lub dekoracyjny grzejnik loftowy Terma24 Ribbon T-Dry Elektryczny.

Masz mało czasu na wykończenie wnętrza i potrzebujesz grzejnika od zaraz? Sprawdź ofertę grzejników dekoracyjnych AG GrzejnikiDesign dostępnych „od ręki” oraz inne promocje i bestsellery w niskich cenach!

1 komentarz

  1. Ada pisze:

    Wybór pralki tylko z pozoru wydaje się bezproblemowy. Jak zobaczymy na ofertę w sklepach z AGD, może się okazać, że nie będziemy wiedzieć, która opcja będzie najlepsza. Na swiatpralek.pl możesz znaleźć nie tylko porady, jak wybrać pralkę, ale również aktualne rankingi najlepszych i najpopularniejszych pralek na rynku. Na pewno ułatwi to wybór tej idealnej do Twojego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *