Jestem zadłużony/mam komornika – czy mogę otrzymać pożyczkę?

1Trudna sytuacja finansowa

Na skutek kryzysu gospodarczego, który panuje praktycznie we wszystkich krajach świata, wiele osób znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. A wszystko przez to, że w wielu firmach nastąpiły zwolnienia, ludzie pozostają bez pracy, ceny produktów poszybowały do góry. Wiele ludzi ma problemy z terminowym regulowaniem rachunków, zaciągniętych pożyczek i kredytów.

A wiadomo, że w przypadku nieterminowych spłat, o swoje upomną się banki, czy inne firmy, którym jesteśmy dłużni pieniądze. A gdy upomnienia nie pomagają, zgłaszają one taki przypadek do komornika, który metodami prawnymi egzekwuje nasze zadłużenie. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że komornik nie pracuje za darmo, tylko pobiera wynagrodzenie i to spore. Dlatego należy nie dopuścić do takiej sytuacji, gdyż przez to nasza sytuacja finansowa będzie jeszcze gorsza.

Strach przed komornikiem

Dlatego czasem warto pożyczyć gdzieś pieniądze aby tylko nie dopuścić do naszego wynagrodzenia komornika. Niestety banki szybko dowiedzą się o naszych finansowych kłopotach i raczej kredytu nam nie udzielą. I właśnie w związku z tym na różnego rodzaju forach internetowych możemy spotkać pytania: „Jestem zadłużony czy mogę gdzieś otrzymać pożyczkę”?, lub „Mam na głowie komornika czy mogę gdzieś otrzymać pożyczkę”?
Na całe szczęście, w dzisiejszych czasach działają firmy finansowe, które mają w swojej ofercie pożyczki dla zadłużonych i pożyczki z komornikiem na głowie. Wprawdzie sumy jakie tam uzyskamy nie są jakieś bardzo wysokie, ale z całą pewnością pomogą nam przetrać najtrudniejsze chwile.

Pożyczka bez BIK

Aby taką pożyczkę uzyskać, nie potrzebujemy informować pożyczkodawcy o naszym wynagrodzeniu, nie musimy podawać czy mamy w innych bankach kredyty i czy nasza opinia w Biurze Informacji Kredytowej jest pozytywna. Pieniądze otrzymamy szybko i bez zbędnych formalności oraz bez zabezpieczenia. Jest więc to prawdziwa okazja dla wszystkich tych, którzy potrzebują zdobyć pieniądze szybko, aby pozbyć się chwilowych kłopotów finansowych i po jakimś czasie wyjść wreszcie na finansową prostą.

Artykuł powstał dzięki serwisowi www.soskredyt.pl, który specjalizuje się w branży finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *