Korzyści z coworku – sprawdź czy znasz je wszystkie!

Czy rozważasz uruchomienie przestrzeni coworkingowej? Czy teraz pracujesz w jednej z nich? Może nawet nigdy nie słyszałeś o tej koncepcji? Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź – czytaj dalej. Tutaj dowiesz się nieco więcej o globalnym ruchu coworkingowym i o tym, jak zmienia życie wielu przedsiębiorców i freelancerów na całym świecie.

Coworking przynosi niekończące się korzyści współpracownikom. Od zwiększonej produktywności po szczęście i mnóstwo między nimi. Dlaczego warto rozważyć coworking dla swojej firmy w miejscach takich jak citydesk.pl ?

Przyspieszony rozwój firmy

Coworking zapewnia odpowiednie środowisko, w którym można skupić się na bieżących i przyszłych celach, a jednocześnie zwiększyć produktywność. Nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz w przestrzeni współpracy. Możesz zaprzyjaźnić się, możesz nawiązać pewne zawodowe kontakty. Możesz jedno i drugie! Przestrzenie coworkingowe obracają się wokół społeczności. Ludzie stojący za tymi społecznościami chcą zgromadzić ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania. Możesz także mieć szansę na znalezienie nowych klientów i zwiększenie swoich dochodów, znalezienie nowych talentów i ludzi do pracy i więcej. Przedstawiając się innym, nigdy nie wiesz, co możesz zyskać wraz z tą nową znajomością.

Praca – bez zakłóceń.

Wszyscy wiemy, jak frustrująca może być praca w tradycyjnym środowisku biurowym i przez cały czas być rozproszeni przez pytania współpracowników. Jeśli pracujesz w domu, jesteś narażony na rozpraszanie uwagi przez swoją rodzinę. W przestrzeni coworkingowej ludzie szanują Twoją prywatność – ale są tam po to, aby Cię wspierać, jeśli jej potrzebujesz. Możesz popracować nad pracą, uwolnić się od rozproszenia i zrobić więcej, szybciej.

Zero pokusy.

Praca w domu jest niebezpieczna. Lodówka jest tam przez cały czas, podobnie jak spiżarnia pełna smakołyków. Pracując w przestrzeni coworkingowej, będziesz zmuszony nie jeść nic oprócz lunchu, który sam spakowałeś. Mówiąc o pokusie, nie ma też telewizora do oglądania ani przytulnego łóżka do przytulania i drzemania. Będziesz otoczony przez innych ciężko pracujących profesjonalistów! Przestrzenie coworkingowe wydostają Cię z domu (i poza strefę komfortu), gdzie możesz pracować w czystym, profesjonalnym środowisku i pracować jak profesjonalista.

Pełno inspiracji!

Łatwo jest czuć się samotnym, gdy pracujesz samodzielnie w domu. Jeśli zobaczysz niezliczone osoby, które ciężko pracują wokół ciebie, będziesz zainspirowany, aby zrobić to samo. W przestrzeniach coworkingowych zazwyczaj jesteś otoczony ludźmi z różnych branż, którzy budzą w Tobie różnego rodzaju pomysły i sposoby na motywację. W przestrzeniach coworkingowych nigdy nie jesteś sam – inaczej niż w domu. Wyruszysz w podróż z innymi, którzy również przechodzą dobre i złe momenty!

Kreatywność.

Wydostając się z domu i otaczając się bardziej interesującymi ludźmi, częściej korzystasz z kreatywnej strony takiego podejścia. Przerwy na kawę w przestrzeniach coworkingowych to miejsce, w którym dzieje się magia i rodzą się niesamowite pomysły. Skorzystaj z tego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *