Ile kosztują obecnie domy pod Krakowem? Sprawdzamy ceny!

jakie otwornice do gresu

Własny dom ma wiele korzyści. Zapewnia niezależność, prywatność i dużą przestrzeń. Jak kształtują się ceny domów pod Krakowem?

W okolicy Krakowa można znaleźć wiele ofert sprzedaży domów jednorodzinnych. Ceny za domy pod Krakowem są jednak zróżnicowane i wahają się od około 400 tysięcy złotych do nawet 4 milionów złotych.

Co wpływa na ceny domów?

Koszt dotyczący kupna domu jednorodzinnego jest kształtowany przez wiele czynników, dlatego też rozbieżności cenowe mogą być w tym przypadku aż tak duże.

Przede wszystkim ceny za domy pod Krakowem (ap7.pl) zależne są od lokalizacji. Jeżeli budynek jest położony bliżej miasta i ma dogodne połączenie, wtedy jego cena automatycznie wzrasta. Duże znaczenie ma także metraż nieruchomości oraz powierzchnia działki, na której jest ona wzniesiona.

Ceny za domy pod Krakowem kształtowane są także przez stan budynku. Ile trzeba będzie zapłacić za nowy dom od dewelopera, a ile za ten pochodzący z rynku wtórnego?

Ile kosztują nowe domy pod Krakowem od dewelopera?

Aktualnie w okolicy Krakowa prowadzonych jest wiele inwestycji budowlanych. Deweloperzy realizują tam dla swoich klientów domy jednorodzinne wolnostojące, szeregowe oraz w zabudowie bliźniaczej.

Nowe domy pod Krakowem to doskonały wybór dla osób, które szukają alternatywy dla mieszkania. Duża przestrzeń, brak konieczności prowadzenia czasochłonnych remontów, nowoczesne technologie i materiały budowlane oraz własny ogródek – to przemawia za ich zakupem.

Ceny najczęściej rozpoczynają się od około 500 tysięcy złotych za dom o metrażu poniżej 70-80 metrów kwadratowych.

Ceny domów za Krakowem z rynku wtórnego

Taniej można zakupić domy pod Krakowem pochodzące z rynku wtórnego. Używane domy to jednak pewne ryzyko, ponieważ kupujący musi brać pod uwagę fakt, że w budynku może być wymagany kosztowny remont.

Używane domy znajdujące się pod Krakowem można kupować w cenach rozpoczynających się już od około 300 tysięcy złotych, przy czym do kosztów zakupu należy także dodać wydatki na remont. Domy nowsze, w lepszym stanie, kosztują od 400 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *