Kredyty dla małych firm

Założenie pierwszej własnej firmy jest trudne. Jeżeli nie jesteśmy jakimiś geniuszami, nie wygraliśmy w totolotka lub nie mamy bogatych rodziców to za pewne będziemy potrzebować pieniędzy na start. Oczywiście nikt ich nam nie da ot tak i raczej jest pewne, że nie napadniemy kogoś aby je wziąć. Jeżeli decydujemy się jednak napaść na bank w celu uzyskania pieniędzy na start to odradzam, gdyż to prowadzi zawsze do konfliktów z prawem. Bo niby jak wykażemy przychód na inwestycje w firmie?

Na szczęście jak wiemy rynek nie lubi pustki i wytworzył idealną propozycję dla kogoś kto ma pomysły a nie ma pieniędzy. Jest też opcja dla kogoś kto nie ma pieniędzy i pomysłów ale jest trudniej. Otóż, kredyty! Tak, kredyty dla małych firm lub dużych. To jest to co podnosi handel do poziomu konkurencyjności. Handel, produkcje, ogólnie cały biznes w kraju.

Czy każdy może dostać kredyt? Prawie każdy. Tak. Banki zarabiają kupę pieniędzy na pożyczkach więc opłaca im się ryzykować a już na pewno opłaca im się ryzykować gdzie w grę wchodzą dobra stałe takie jak samochody, a najlepiej domy, zakłady pracy. Zawsze jak nie spłacisz kredytu, bank może zająć po prostu hipotekę.

Ale lepiej popatrzmy na kredyty gotówkowe z punktu widzenia bardziej optymistycznego. Bank daje nam, to znaczy bank pożycza nam 100 tysięcy złotych na start. To przecież doskonałą sprawa! Możemy zakupić narzędzia do pracy jeżeli chcemy być na przykład ekipą budowlaną. Możemy kupić dobry samochód jeżeli chcemy pracować jako taksówkarz, możemy w końcu wyremontować jakiś lokal z te pieniądze z kredytów i otworzyć prywatne biuro księgowości. Ograniczenia nie wchodzą w grę. Można robić co się chce. Planować, wymyślać, tworzyć. Wszystko to na kredyt.

Oczywiście przyjdzie czas kiedy będzie trzeba spłacać kredyty, ale banki wiedzą, że musisz się wgryźć w rynek i dadzą Ci czas aż się rozwiniesz na tyle by spłacać kredyt. Nie karzą Ci oddać całości na raz. Będziesz ów kredyt spłacał ratami. Dzięki temu twoja inwestycja będzie mogła przynosić zyski a ty z tych zysków będziesz w stanie spłacać kredyty. Jeżeli będziesz spłacał je terminowo, bank z przyjemnością pożyczy Ci pieniądze kolejny razi kolejny raz. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać się szybciej. Razem z tobą będą tworzyć się nowe miejsca pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *