BPC 157 – co ten leczniczy peptyd może zrobić dla Twoich mięśni?

Najlepsze suplementy na budowę mięśni? Peptydy! Peptydy to małe łańcuchy zbudowane z aminokwasów, budulców białek. Większość peptydów przyłącza się do receptorów na poziomie komórkowym, dostarczając instrukcji do określonych działań, chociaż niektóre peptydy działają poprzez inne mechanizmy (np. BPC-157 Sklep).

Peptydy pełnią w organizmie różne funkcje – niektóre działają jak hormony, inne jak neuroprzekaźniki. Mogą kontrolować i wpływać na to, jak organizm reaguje na dietę i ćwiczenia, a także na nastrój i funkcje poznawcze. Możesz przyjmować wiele dawek peptydów na raz, nawet naturalnie zwiększając poziom testosteronu i HGH.

BPC 157: Leczniczy peptyd!

BPC 157, skrót od Body Protecting Compound, to specyficzna terapia peptydowa, która wspomaga gojenie i regenerację komórek układu nerwowego lub mięśni. Lepsze leczenie, szybsze leczenie!

Korzyści:

– Wspomaga gojenie mięśni i ścięgien (zwykle skraca czas gojenia o połowę)
-zwiększa angiogenezę
-zmniejsza stan zapalny
-produkuje kolagen typu 1
-pomaga w naprawie kości, tkanki mózgowej, zębów, rogówki
-poprawia regenerację nerwów

BPC157 można przyjmować poprzez wstrzyknięcie domięśniowe lub podskórne. Oznacza to samodzielne podawanie bezpośrednio do mięśnia (tak blisko miejsca urazu/dotkniętego chorobą, jak to możliwe) lub pod warstwą tłuszczu, aby uzyskać ogólny, systematyczny efekt.

To świetny peptyd dla sportowców, kontuzji, odmładzania kości, kolagenu, mięśni i tkanek po zabiegach chirurgicznych a nawet profilaktycznie. Wykazano, że terapia peptydami stymuluje utratę tłuszczu, zaburzenia erekcji u mężczyzn i zwiększa libido zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Ten najnowocześniejszy peptyd staje się jednym z najpopularniejszych od czasu jego wprowadzenia.

Większość badań sugeruje, że najskuteczniejsza jest dzienna dawka w zakresie 1-10 mcg na kilogram masy ciała. Dla przeciętnego mężczyzny dawka wynosi od 200 mcg do 800 mcg. Niektórzy użytkownicy bpc-157 odnieśli większy sukces, dzieląc dawkę na dwa razy dziennie.

Co musisz wiedzieć, jeśli chodzi o to jak stosować bpc-157

Bpc-157 działa systematycznie, co oznacza, że ​​niezależnie od tego, czy wstrzykniesz go, czy rozpylisz w ustach, korzyści będą takie same. W przypadku, gdy zdecydujesz się na wstrzyknięcie podskórne bpc-157 pod skórę, celuj jak najbliżej obszaru bólu. Dotyczy to również sytuacji, gdy zdecydujesz się na wstrzyknięcie domięśniowe. Przy podawaniu doustnym kluczem jest trzymanie go w ustach przez 1,5 do 2 minut przed połknięciem.

Jak długo można stosować bpc-157?

Według wielu udokumentowanych badań, bpc-157 można bezpiecznie przyjmować w sposób ciągły przez miesiąc lub do czasu poprawy objawów. Jeśli uraz wymaga dodatkowych dawek po pierwszym miesiącu dawkowania, należy zaprzestać przyjmowania bpc-157 na dwa tygodnie, a następnie wznowić w razie potrzeby z przerwą co miesiąc przez dwa tygodnie.

Jak długo działa bpc-157?

Badania pokazują, że bpc-157 działa niesamowicie szybko. Chociaż zależałoby to od ciężkości stanu i/lub urazu, wyniki często osiąga się w ciągu zaledwie 24-48 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *