Międzynarodowa firma technologiczna SOFTSWISS z oddziałem w Poznaniu przeprowadziła walne zebranie swoich pracowników w Dubaju

Międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS z dużym rozmachem przeprowadziła w Dubaju tradycyjne walne zebranie swoich pracowników. Ponad 1 000 specjalistów z branży IT, przedstawiciele różnych kultur i narodowości, przyleciało na 4 dni do wspaniałego miasta drapaczy chmur. Oddziały firmy znajdują się w czterech państwach europejskich – w Polsce, w Gruzji, na Białorusi i na Malcie. Jednak pracownicy pracują zdalnie na całym świecie. Cypr, Turcja, Malta, Niderlandy, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Filipiny – to zaledwie niewielka część krajów, w których mieszkają specjaliści SOFTSWISS.

W firmie z powodzeniem działa system pracy zdalnej, codzienna komunikacja między pracownikami odbywa się online, więc takie zebrania stają się unikalną szansą dla zespołu, aby się poznać, porozmawiać z kolegami oraz zadać nurtujące ich pytania pytania kierownictwu firmy. Jednak głównym celem corocznych spotkań jest przekazanie sobie nawzajem pozytywnych emocji, niezależnie od wydarzeń i sytuacji na świecie.

W ciągu wszystkich tych dni zespoły miały możliwość rozkoszować się komunikacją na żywo, wziąć aktywny udział w zabawach związanych z budowaniem zespołu, zapoznać się z miastem na wycieczce, odwiedzić pustynię, spędzić czas na jachcie podczas rejsu, ale, co najważniejsze – zobaczyć kolegów z pracy na żywo, a nie na ekranie podczas spotkań online.

Odbyło się także nieformalne spotkanie z kierownictwem oraz z założycielem firmy. To jedna z ważnych zasad pracy SOFTSWISS – każdy może bezpośrednio i szczerze poprowadzić dialog z zarządem, zadawać dowolne pytania, podzielić się swoim zdaniem, udzielić rady i omówić interesujące go kwestie. Na zakończenie u podnóża wieżowca Burdż Chalifa odbyła się uroczysta kolacja z prawdziwym show talentów ,,SOFTSWISS Stars” oraz wystąpieniem popularnego didżeja. Programiści, analitycy, menedżerowie, dizajnerzy i inni pracownicy firmy przez kilka miesięcy wraz z reżyserem przygotowywali swoje wystąpienia, aby wystąpić na scenie przed kolegami i pokazać swoje talenty.

 

– Coroczne zebranie pracowników to najbardziej wyczekiwane i ukochane przez wszystkich wydarzenie w naszej firmie. To jest ten moment, kiedy wreszcie możemy się ,,rozwirtualizować”, objąć się nawzajem, porozmawiać i podzielić się doświadczeniem. Takie imprezy dają nam energię i wywołują w naszym zespole ogrom pozytywnych emocji – mówi Julia Onczewa, dyrektor personalny SOFTSWISS.– Ludzie stanowią podstawę, to nasze główne aktywa. Dostrzegam taką tendencję, że obecnie specjaliści z branży IT wybierają firmę kierując się nie tylko wysokością wynagrodzenia. W pierwszej kolejności ludzie chcą wziąć udział w tworzeniu innowacyjnych produktów. Pracować z kolegami, którzy mają unikalną wiedzę. Być w zespole, w którym wszyscy troszczą się o siebie nawzajem, są gotowi inwestować środki w emocjonalny dobrostan każdego pracownika. W którym u podstaw kultury korporacyjnej, wraz z takimi zasadami, jak wzajemny szacunek i szczere wsparcie, leży także zrozumienie, że praca powinna przynosić przyjemność i frajdę. Wszystko to nasi pracownicy znaleźli w SOFTSWISS.

Wiodący producent oprogramowania dla iGaming otwiera nowe centra programistyczne i tworzy miejsca pracy na całym świecie, zbierając wykwalifikowanych specjalistów różnych kultur i narodowości. Jednocześnie pracownicy mogą swobodnie wybierać, w jaki sposób chcą pracować – w biurze czy zdalnie.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii ,,Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii ,,Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach ,,Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” i ,,Pracownik roku”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *