Tanie mieszkania od dewelopera na Tarchominie w Warszawie

 

Szukasz nowego i taniego mieszkania w Warszawie? Sprawdź oferty dostępne na Tarchominie, na Białołęce, gdzie nadal można upolować okazje w przystępnych cenach. Co oferują deweloperzy?

 

Mieszkania na Tarchominie – lokalizacja

Najwięcej trzeba obecnie zapłacić za mieszkania w Warszawie położone w centrum – tam koszty wynoszą nawet ponad 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. W znacznie niższych cenach można kupić mieszkania na obrzeżach stolicy, między innymi na Tarchominie.

 

Tarchomin jest jednym z osiedli położonych na terenie dzielnicy Białołęka. Obecnie deweloperzy realizują tam wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Lokalizacja pod kątem cenowym jest bardzo atrakcyjna, ale również uwagę kupujących przyciągają zielone okolice, dobrze rozwinięta infrastruktura, łatwy dostęp do publicznego transportu.

 

Zlokalizowane w dzielnicy Tarchomin mieszkania wybierane są zarówno przez singli, jak i przez rodziny z dziećmi. Szeroka gama ofert nieruchomości powoduje, że znalezienie atrakcyjnej oferty nie jest skomplikowane.

 

Tanie mieszkania na Tarchominie – cena

Gdy chodzi o koszty, mieszkania na Tarchominie są dostępne w przystępnych cenach. Tutaj mieszkanie od dewelopera można kupić w cenie rozpoczynającej się już od około 8 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Przykładowe ceny mieszkań na Tarchominie:

  • Mieszkanie o metrażu 90 metrów kwadratowych – około 750 tysięcy złotych,
  • Mieszkanie o metrażu 58 metrów kwadratowych – około 560 tysięcy złotych,
  • Mieszkanie o metrażu 35 metrów kwadratowych – około 370 tysięcy złotych.

 

Z aktualnymi cenami mieszkań na warszawskim Tarchominie można zapoznać się na stronach deweloperów i na portalach z ogłoszeniami nieruchomości.

 

Nowe mieszkania na Tarchominie – wykończenie

Deweloperzy oferują klientom możliwość wybrania jednej z kilku opcji wykończenia nieruchomości, aby dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb.

 

Kupujący najczęściej decydują się na zakup mieszkań w stanie deweloperskim, który wymaga dalszego wykończenia. Wówczas nieruchomość może być wykończona samodzielnie albo przez wynajętą ekipę wykończeniową.

 

Druga opcja to wykończenie pod klucz, które polega na zleceniu prac ekipie współpracującej z firmą deweloperską. Wtedy zadaniem kupującego jest wskazanie na materiały z katalogu – resztą zajmie się deweloper.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *