Laptopy Dell – która seria najlepiej sprawdzi się w roli komputera biurowego?

Komputer mobilny to podstawowe wyposażenie każdego specjalisty, który nie może być zależny od swojego stałego stanowiska pracy. Chociaż praca biurowa kojarzy się raczej z realizacją zadań służbowych przy tym samym biurku, może ona czasem wymagać odejścia od niego i zabrania ze sobą materiałów. W takich momentach laptopy są doskonałym i komfortowym rozwiązaniem. 

Kiedy pracownik biurowy powinien dysponować laptopem? Jaki model będzie dla niego odpowiednią propozycją? Czy laptopy Dell to dobry wybór i czy seria Dell Latitude jest sprawdzoną konstrukcją do zastosowań biznesowych? Może Dell Inspiron będzie lepszą pozycją? Osoby bez doświadczenia mogą mieć problem z odpowiedzią na te pytania oraz w znalezieniu sprzętu, który w pełni ich usatysfakcjonuje. Konfrontując się z ofertami dużych sklepów, ilość dostępnych modeli może okazać się przytłaczająca. Wybierając rekomendowanych i autoryzowanych sprzedawców jak Gigam, sprawa jest nieco łatwiejsza, lecz wciąż pozostaje wiele niewiadomych.

Dell Inspiron, czyli uniwersalność dla każdego

Pracujesz w domu i często zdarza Ci się korzystać z laptopa w celach prywatnych? Oglądasz filmy, surfujesz po sieci lub udostępniasz go do nauki i rozrywki innym domownikom? Dell Inspiron jest więc stworzony z myślą o Twoich potrzebach. Pamiętaj jednak, by wybrać model charakteryzujący się mocnymi parametrami technicznymi. Dobrym rozwiązaniem jest Dell Inspiron 5480 (w cenie 3 420,00 zł). Niewielki rozmiar i waga (14 cali i 1,63 kg) zapewnią komfort pracy w trasie, natomiast procesor Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM DDR4 i 256 GB SSD zagwarantują płynność.

Inspiron to świetny laptop Dell do gier. Idealnie więc sprawdzi się u biznesmenów i przedsiębiorców, którzy w przerwach chcą oderwać się służbowych obowiązków i na chwilę zapomnieć o problemach swoich klientów. Jeśli jednak zależy Ci na komputerze, który został stworzony do zastosowań gamingowych, zastanów się nad serią Dell Alienware.

Dell Vostro – komfortowy biznes

Szukasz czegoś przystosowanego do potrzeb pracowników biurowych, którzy potrzebują mobilnego wyposażenia? W takim razie Dell Vostro jest stworzony do tego, by spełnić Twoje potrzeby. Laptopy tej serii charakteryzują się subtelnym i biznesowym designem oraz oferują wiele dodatkowych zabezpieczeń przed osobami niepowołanymi, np. Noble Lock, czy czytnik linii papilarnych.  

Jako przykład posłuży nam Dell Vostro 3580 w cenie 2 780,00 zł. Oferuje on Procesor Intel Core i5 o taktowaniu 1,6-3,9 GHz, 8 GB pamięci RAM DDR4, 256 GB SSD. Dodatkowo zainstalowany jest Windows 10 Pro (wersja dla firm), wersja testowa oprogramowania antywirusowego McAfee i Microsoft Office. 

Dell Latitude – super wydajny sprzęt dla profesjonalistów

Skoro Dell Vostro został przystosowany do potrzeb przedsiębiorców, do jakiej kategorii zaliczyć Dell Latitude? Można powiedzieć, że jest to seria dla najbardziej wymagających klientów biznesowych. W wielu modelach z serii Latitude obudowa wykonana została z aluminium lub połączenia metalu z plastikiem. Dzięki temu konstrukcja jest sztywna i gwarantuje doskonałą wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Producent często decyduje się na jej dodatkowe wzmocnienie, co przydatne jest dla laptopów mobilnych, z których intensywnie korzystamy w podróży. 

Ilość dostępnych konfiguracji zapewnia każdemu szeroki wybór. W serii Latitude znajdziemy zarówno podstawowe propozycje o niskiej wydajności do mało wymagających prac biurowych, jak i super mocne laptopy dla specjalistów.

Skoro znasz już kilka interesujących propozycji, nie pozostaje nic innego, jak zakup modelu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że usprawniając pracę specjalistów odpowiedzialnych za zadania biurowe, poprawiasz tym samym ich wydajność i efektywność. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *