Naklejki firmowe jako reklama produktu

s-l1000

Któż z nas – jako dziecko – nie otwierał oczu ze zdziwienia na widok naklejek? I to naklejek jakiegokolwiek rozmiaru, koloru, treści? Naklejki będące obiektem pożądania w czasach dzieciństwa, tak naprawdę nie zniknęły z naszego życia. Teraz – jako dorośli – mamy z nimi do czynienia w rozmaity sposób. Mogą towarzyszyć nam podczas naszego wesela, imprezy firmowej, czy zwykłego spotkania biznesowego. Taką naklejkę naklejamy na ubranie gościa, aby łatwiej go zidentyfikować. I, nie mam tu na myśli identyfikacji pośmiertnej. To oczywiście żart. Naklejki naklejamy na różne przedmioty, jak stoły podczas imprez, ściany naszych mieszkań, zeszyty naszych dzieci, czy karoserie naszych aut. Takie naklejki mogą przekazywać innym informacje dotyczące naszych preferencji. Np. na samochodach mogą widnieć liście dębu, co oznacza, że w środku siedzi początkujący kierowca. Inne naklejki także coś przekazują odbiorcom. Jednak większość z nich, to po prostu ozdoba, którą pragniemy pokazać wszem i wobec. Są także naklejki o obojętnym kleju (nieszkodliwym dla ubrań), naklejane na persony biorące udział w spotkaniu biznesowym, lub ogólnej imprezie np. z okazji dobroczynności. Ludzie się tam nie znają, więc wymyślono takie naklejki, aby umożliwić innym łatwiejszy kontakt w współbiesiadnikiem. To bardzo dobry pomysł tym bardziej, że możemy w ten sposób łatwo zareklamować własną firmę w środowisku zupełnie nam nieznanym.

Jak zamówić naklejki?

Nic prostszego. Najpierw trzeba sprecyzować do czego są nam one potrzebne. Chodzi o to, czy będą naklejane bezpośrednio na ubrania, czy też np. na stoły na przyjęciu, lub będą mieć inne przeznaczenie. Naklejki naklejane na ubrania musza posiadać mocny klej, ale obojętny dla tkanin. Nie można przecież niszczyć ubiorów swoich gości. Jeśli sprecyzowaliśmy przeznaczenie naszych naklejek, warto zaglądnąć na stronę drukarni cyfrowej w Poznaniu, poprzez ich sklep www.sklep.letica.pl aby zorientować się, co mogą nam zaoferować. A trzeba przyznać, iż ich oferta jest niebagatelna. Posiadają własnych grafików, którzy mogą sprostać największym wymaganiom, dotyczącym finalnego produktu.

tworzywa konstrukcyjneZamawiając naklejki trzeba pamiętać jeszcze o jednym ważnym aspekcie. Mianowicie, na jakim chcemy papierze, aby były drukowane. Czy ma to być papier ozdobny, tłoczony, kolorowy, czy też inny nam pasujący. Naklejki są eksponowane dla szerszej liczby gości, lub innych bywalców imprez. Trzeba sprostać różnym gustom. Dlatego warto zdecydować wtedy, gdy dowiemy się, jaka to ma być impreza. Nie nakleimy przecież różowych naklejek z czerwonym kotkiem na imprezie biznesowej, ponieważ może to spotkać się wręcz z odmową przyjęcia takiej naklejki, a nie o to nam chodzi.

Czy naklejki są niezbędne?

Oczywiście, że nie. Nikt nikogo nie zmusi do zamawiania i naklejania naklejek gościom, jeśli sam tego nie zechce. To tak, jak pewne przysłowie: „Nikt nie może mnie obrazić, jeśli sam tego nie zechcę”. Jeśli się chce, można wszystko. Ale, warto się zastanowić nad taką formą reklamy, czy też identyfikacji gości. Na każdej naklejce może być – oprócz nazwiska i imienia – subtelnie umieszczone nasze logo. Jeśli naklejka się spodoba, nie trafi po imprezie od razu do kosza. Może ucieszyć kolekcjonera, który tylko czeka na takie okazje.Jest wielu potencjalnych miłośników zbieractwa, którzy dadzą wszystko, za upragniony kawałek kolorowej naklejki. Tak samo może być z prestiżem przyjęcia. Może na prowincjach nie jest to niezbędne, ponieważ wszyscy się znają, jednak w wielkich miastach naklejanie imienia i nazwiska na ubraniu zaraz po wejściu gościa, staje się normą. Także oznaczanie stolików na wielkich imprezach biznesowych, to norma.

Każdy powinien być zadowolony, ponieważ nie musi ciągle się przedstawiać. Wystarczy spojrzeć na taką naklejkę, aby wiedzieć jak zwracać się do rozmówcy. Zasięgnijmy opinii sklepu LETICA, który zapewne ma w tej gestii olbrzymie doświadczenie i skorzystajmy z ich usług. Na pewno na tym nie stracimy, a wręcz przeciwnie, możemy wiele zyskać. www.sklep.letica.pl

1 komentarz

  1. Lester pisze:

    Naklejki to fajny pomysł ale żeby działał to naklejka musi być dużych rozmiarów albo być umieszczona w widocznym miejscu. To już lepiej jest np. wykonać fajny haft albo nadruk na koszulce i chodzić po prostu w takie reklamie. Wszędzie możesz wejść w reklamowym T-SHIRcie i się promować 🙂 Najtaniej drukują chyba tutaj http://www.haftynadruki.pl/. Z tego co pamiętam mają świetną jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *