Nowoczesne zabezpieczenie: plomby Void i inne. Kto i jak może z nich skorzystać?

Hologramowe etykiety zabezpieczające typu plomby VOID służą do identyfikacji i kontroli dostępu. Zapewniają one wyraźny środek odstraszający i ochronny przed kradzieżą, lub ujawniają manipulacje wokół zabezpieczenia dowolnego sprzętu czy produktu.

Dzisiejszy rynek jest coraz bardziej otwarty na tego typu zabezpieczenia, ale w Polsce mało który producent potrafi idealnie odpowiedzieć na wysokie wymagania klientów mających specyficzne wymagania względem plomby void.

Wyjątkiem zdaje się być firma ArtComp, której oferta wyróżnia się następującymi atutami:

1) największy wybór wielkości
2) największy wybór kształtów
3) plomby o asymetrycznym kształcie
4) plomby o kształcie owalnym
5) możliwość wykonania indywidualnej wielkości
6)możliwość wykonania indywidualnej średnicy

Najlepiej więc skorzystać z takiej oferty, gdzie firma jest w stanie produkować plomby według dokładnego rozmiaru i specyfikacji, a równocześnie jej standardowy asortyment obejmuje sortowanie trwałe, które zostaje niszczone przy próbach usunięcia, jak również omawiany tutaj materiał VOID jako dowód naruszenia. Oba typy są dostępne na dzisiejszym rynku, jeśli ich potrzebujesz – znajdź te, które zostaną stworzone zgodnie ze specyfikacją!

Dzięki odpowiednio dopasowanym do swoich potrzeb, wysokiej jakości plombom void możesz zyskać następujące korzyści:

✔ Skuteczna ochrona – materiały etykiet zabezpieczających przed zniszczeniem i możliwe do zniszczenia.
✔ Hologram bezpieczeństwa – w celu ochrony przed podróbkami i powielaniem.
✔ Zmienne dane – np. z dostarczonej bazy danych lub sekwencji numerów.
✔ Niestandardowe projekty – niestandardowe rozmiary i kształty. Wycięte otwory i panele.
✔ Szybka wysyłka – wiele rozmiarów można wysłać do dostawy następnego dnia roboczego.
✔ Wysoka jakość – korzystanie z najlepszych dostępnych materiałów, bez kompromisów.

Nic więc dziwnego, że z tego rodzaju zabezpieczeń korzystają nawet wojsko, rząd, właściciele marek, przemysł lotniczy i motoryzacyjny. To po prostu jakość na najwyższym poziomie!

Rodzaje plomb zabezpieczających

Plomby zabezpieczające są dostępne w wielu różnych opcjach, wszystkie zaprojektowane tak, aby służyć głównie do dostarczania dowodów naruszenia. Wszystkie plomby są drukowane na zamówienie i mogą zawierać logo firmy lub oznaczenia produktu oraz dowolny dodatkowy tekst.

Każdy z tych rodzajów materiałów może różnić się między sobą, dzięki czemu każdy jest dostosowany do różnych warunków i zastosowań. Idealnym przykładem typowej plomby jest biała, trwała etykieta, której materiał ten jest w pełni syntetyczny i zawiera klej, który z czasem staje się silniejszy. Po nałożeniu te trwałe plomby są bardzo trudne do usunięcia i odpadają w bardzo małych kawałkach, jeśli ktoś jest wystarczająco zdeterminowany, i chce tego spróbować. Mogą być podobnie jak typ Void zadrukowane logo, zakresami numeracji, kodami kreskowymi i kodami QR. Nadają się do użytkowania ich w ekstremalnych temperaturach, na zewnątrz i wewnątrz, i wytrzymają mrozy lub wysokie temperatury znacznie powyżej 100 stopni Celsjusza.

Firma ArtComp z Płocka
Strona internetowa: https://artcomp.pl
Email: biuro@artcomp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *