6 oryginalnych pomysłów na świąteczne prezenty dla niego

Znalezienie idealnego prezentu dla mężczyzn w twoim życiu nie jest łatwe. Zanim zdecydujesz się na kolejny nudny prezent (czytaj: krawaty), poświęć trochę czasu, aby naprawdę pomyśleć o tym, co facet, któremu kupujesz, chciałby się rozpakować w Boże Narodzenie (widzisz? Krawaty są nadal na „nie”).

Ta lista prezentów dla mężczyzn, która jest pełna przemyślanych pomysłów na każdą kieszeń, dba o każdego faceta z twojej świątecznej listy zakupów – dziadka, taty, syna, męża, chłopaka, brata, przyjaciela, szefa, kolegi z pracy i tak dalej. Chociaż nie możesz się pomylić z klasycznymi opcjami (zaufana para skarpet), te unikalne pomysły na prezenty obejmują spersonalizowane wybory, po najlepiej sprzedające się znaleziska na portalach internetowych (szklanki do piwa z możliwością zamrożenia).

A jeśli z jakiegoś powodu jeden z tych pomysłów nie jest wystarczająco fajny dla wiodącego mężczyzny w twoim życiu, rozważ jedną z opcji DIY – chyba że czekałaś do ostatniej chwili, oczywiście. W takim przypadku przejrzyj jeszcze więcej pomysłów – znajdą się prezenty dla mężczyzn – bez względu na to czy mowa o czymś dla golfisty, miłośnika jedzenia lub miłośnika piwa. Szukaj aż znajdziesz coś, co pokochają!

Pomysł na świąteczny prezent dla niego #1

Na początek przenośne ognisko, które zapewnia ponad trzy godziny palenia na kempingu bez żadnych przygotowań ani sprzątania. Oznacza to, że może skupić się na tym, co jest naprawdę ważne – na przykład ile pianek powinien upiec.

Pomysł na świąteczny prezent dla niego #2

Chociaż dając mu etui na słuchawki nie możesz zagwarantować, że nigdy więcej nie zgubi, to jednak taki niestandardowy futerał pomoże przynajmniej upewnić się, że nie pomyli swoich słuchawek z twoimi. Czarne, brązowe lub czerwone skórzane etui ma nawet klips, dzięki czemu można go przymocować do pęku kluczy, plecaka lub kieszeni.

Pomysł na świąteczny prezent dla niego #3

Urządzenie wspomagające sen to kolejny pomysł. Jego chrapanie może cię denerwować w nocy – to jasne, ale jest też wskaźnikiem, że on może nie właściwie odpoczywać przez całą noc. Upewnij się, że może się z tym uporać, dzięki temu wrażliwemu na dotyk urządzeniu, które uczy go, jak w naturalny sposób zasnąć i wyspać się bez problemu.

Pomysł na świąteczny prezent dla niego #4

Kolejny pomysł to inteligentna mapa do jogi. Na górze i na dole znajdują się zatrzaski, które blokują ją na miejscu (bez zawijających się krawędzi!), a kiedy skończy ćwiczenia, po prostu wystarczy ją odwrócić, kliknąć zatrzaski i szybko się zroluje.

Pomysł na świąteczny prezent dla niego #5

Twój ukochany nie powinien zadowolić się piwem w temperaturze pokojowej. Dzięki temu zestawowi szklanek do piwa, które można zamrozić, będzie mógł popijać ulubione piwo dokładnie w idealnej temperaturze.

Pomysł na świąteczny prezent dla niego #6

Zestaw obiektów do smartfona – pomysł idealny dla miłośników fotografii, luby może po prostu przypiąć superszeroki obiektyw, rybie oko lub obiektyw makro, aby uzyskać idealne ujęcie ze smartfona. Odczepiana konstrukcja zacisku działa z każdą marką i modelem telefonu, więc nie musisz się martwić, jaki telefon posiada osoba, którą chcesz obdarować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *