Powrót konferencji w trybie stacjonarnym

Czas pandemii był bardzo trudnym okresem dla wielu branży. Sporo firm zostało zmuszonych do zamknięcia działalności lub zredukowania liczby zatrudnionych pracowników. Wiele osób z powodu wyizolowania i braku kontaktu z rodziną i znajomymi popadła w stany depresyjne. Praca zdalna nie wymaga zadbania o siebie co w wielu przypadkach odbiło się na zdrowiu psychicznym. Również szkolenia oraz konferencje odbywały się online.

Śmiało można jedna powiedzieć, że ich efektywność oraz stopień zadowoleni uczestników nie może się równać konferencjami przeprowadzanymi w trybie stacjonarnym. Bez wątpienia trudniej jest wzbudzić zainteresowanie słuchaczy siedzących przed monitorami komputerów niż osób zebranych na sali. Mowa ciała i modulacja głosu nie będą działać w zamierzony sposób. Ponad to uwagę słuchaczy może zakłócać wiele czynników takich jak hałas z oknem, czy po prostu towarzystwo domowników.

Dlatego właśnie bardzo nas cieszy informacja o powrocie konferencji w trybie stacjonarnym. Otwierają się przed nami nowe możliwości oraz perspektywy. Znowu będziemy mieli okazję do zawarcia nowych znajomości i zobaczenia ciekawych miejsc. Szkolenia połączone z integracją to niewątpliwie największy plus konferencji stacjonarnych.

Sprawdź również ofertę nowego, czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Łodzi przy Manufakturze – Hotelu The Loom. 76 komfortowych pokoi, 4 sale konferencyjne, 4 gabinety biznesowe na kameralne spotkania, Cotton Club na wieczorną integrację i wiele więcej.

Integracja uczestników konferencji stacjonarnych

Aby nasze szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie i sprostało oczekiwaniom uczestników, należy znaleźć idealne miejsce. Sale konferencyjne w Warszawie mają zwykle w swojej ofercie kompletny sprzęt, który umożliwia przedstawienie wirtualnych prezentacjo oraz przygotowanie niezbędnych materiałów szkoleniowych. Możemy również liczyć na klimatyzację, która jest bezsprzecznie niezbędna podczas konferencji odbywających się w czasie letnich upałów.

Na specjalną prośbę organizatorów może zostać przygotowany katering w formie drobnych przekąsek i napojów. Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie sali na terenie hotelu, możemy zyskać na czasie. Uczestnicy konferencji będą mogli zjeść obiad w czasie przerwy. Nie będzie to wymagało od nich przemieszczania się po mieście i bezsensownego traceniu czasu. W przypadku kilkudniowych szkoleń hotel zapewni uczestnikom nocleg i dodatkowe atrakcje takie jak wieczorny grill czy gry zespołowe. Są to niewątpliwie plusy, na które każdy organizator konferencji stacjonarnych powinien zwrócić szczególną uwagę.

Po czasie izolacji możliwość zintegrowania zespołu jest niezwykle cenna. Możemy się spodziewać, że przyniesie spore korzyści. Co będzie widoczne w pracy zespołu oraz w jego lepszych wynikach. Jest to kolejny dowód na to, że warto zainwestować, aby odnieść korzyść. Jeśli na miejsce organizacji konferencji wybierzemy Warszawę, dodatkowym plusem będzie możliwość zwiedzenia stolicy i jej zabytków co również wpłynie bez wątpienia korzystnie na wrażenia uczestników szkolenia. Ponadto z każdego miejsca w kraju dotrzemy tam bez większych problemów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *