Prezenty firmowe na święta – co wybrać?  

Wręczanie upominków przy okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to serdeczna tradycja, która wraz ze wzrostem świadomości na temat wagi samopoczucia pracowników wkroczyła na salony miejsc pracy i nie ogranicza się już tylko do naszej rodziny i przyjaciół. Dawniej pracownicy między sobą przygotowywali sobie drobne upominki, dziś rolę świętego Mikołaja przejęli szefowie i zwierzchnicy. Dobrą praktyką jest przygotowanie dla załogi oraz najbliższego otoczenia biznesowego upominków, wypełnionych słodkimi i słonymi rarytasami, które możesz ozdobić swoim logo, tworząc elegancki i subtelny gadżet marketingowy.

Dlaczego warto inwestować w pozapłacowe benefity?

Dodatki do wynagrodzenia za pracę, które mają formę karnetów, zniżek, prezentów lub dodatkowych dni urlopu bardzo dobrze wpływają na wizerunek pracodawcy oraz atmosferę, jaka tworzy się dzięki nim w miejscu pracy. Święta Bożego Narodzenia zbiegają się z końcówką roku, czyli czasem bilansów, podsumowań, wniosków i planów na Nowy Rok. To idealny czas, by w miłej, świątecznej atmosferze podziękować osobom, które mają wpływ na sukces Twojej firmy. Taki gest, zaczerpnięty z naszego życia prywatnego, jest bardzo dobrze odbierany i pozytywnie wpływa na obraz firmy w środowisku. Wszyscy lubimy dostawać prezenty, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy. Podarunki świąteczne wręczone pracownikom są świetnym sposobem na wyrażenie swojej wdzięczności wobec ich starań i zaangażowania w pracę, a ładnie zapakowane kosze prezentowe ze słodkościami mimowolnie wywołują uśmiech na twarzy i sprawiają przyjemność.

Elegancki gest wobec kontrahentów i wspólników, a także klientów

Jednak kosze prezentowe w biznesowym wydaniu nie są przeznaczone wyłącznie dla pracowników. Taka forma upominku jest także dobrze widziana w relacjach ze wspólnikami, kontrahentami, może być także użyta jako podziękowanie wobec najlepszych klientów. Wręczając paczkę świąteczną w eleganckim, logowanym opakowaniu łączymy gustowny, nienachalny marketing z wyrażeniem wdzięczności za kolejny, owocny dla obu stron rok i dajemy sygnał, że ta relacja jest dla nas istotna i pragniemy ją kontynuować. Wybierając zestawy świąteczne wypełnione najlepszymi produktami na rynku mamy pewność, że nasz podarunek będzie właściwy nawet na najwyższym szczeblu biznesowym.

Kosze prezentowe Fabulosa sprawdzą się w każdej branży

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, eleganckie i szykownie zapakowane kosze prezentowe z Fabulosa.pl sprawdzą się jako świąteczny upominek dla każdej osoby w Twoim otoczeniu biznesowym. Kompozycje są bardzo różnorodne, dzięki czemu można bez wychodzenia z biura wybrać takie, które wpasują się w plany i możliwości budżetowe naszej firmy. Wszystkie zestawy świąteczne Fabulosa łączy jednak wysoka jakość użytych składników, przemyślana kompozycja i szykowne, przykuwające wzrok opakowanie. Możesz wybierać pośród kompletów o różnym charakterze, z alkoholem lub bez, z dodatkiem najlepszych herbat, kaw oraz nugatów. Kosze prezentowe przyjeżdżają kompletne i gotowe do wręczenia, a Ty zyskujesz gwarancję, że każdy, kto je otrzyma będzie zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *