Trendy w przenośnikach taśmowych – to warto wiedzieć!

Który rodzaj przenośników transportowych jest najczęściej używany w napojach? Standardowe podstawowe przenośniki łańcuchowe i taśmowe z tworzywa sztucznego są rozwiązaniem kompleksowego dla przemysłu napojów. Bez względu na to, czy chodzi o pakowanie napojów w butelki, czy puszki – plastikowe przenośniki łańcuchowe i przenośniki taśmowe Primacon to najbardziej ekonomiczny wybór. Systemy te działają bezbłędnie, a w końcu wiadomo, że przenośnik musi być niezawodny i wysokiej jakości. Przenośniki do napojów muszą być odporne na wycieki i mogą wymagać zgodności z warunkami sanitarnymi lub konstrukcji spłukującej.

Trendy w nowoczesnych przenośnikach

Słychać dzisiaj wiele o trendach i rozwijających się segmentach, zwłaszcza gdy mowa o produktach takich jak woda butelkowana, piwo rzemieślnicze i ogólny rozwój handlu elektronicznego. Warto posłuchać ekspertów o to, na których rynkach spodziewają się wzrostu – by usłyszeć taką odpowiedź jak:

  • e-handel spożywczy,

  • browary rzemieślnicze,

  • konopie indyjskie.

Te wszystkie trzy branże względem przenośników transferowych wydają się być teraz gorącymi tematami, ale efekt spływu nie został jeszcze zrealizowany w wolumenie ten punkt. Jeśli chodzi o e-commerce żywnościowy, sprzedaż online żywności i napojów rośnie każdego roku i wszystko wskazuje, że ten trend będzie rozwijać się dalej. Niejeden ekspert twierdzi, że wydatki konsumentów w Internecie (artykuły spożywcze), w tym jeśli chodzi produkty świeże, również rośnie. Rynek ten będzie nadal nabierał rozpędu, tworząc nowe centra logistyczne, które potrzebują systemów masowego transportu, aby pomieścić opakowania wysyłkowe i możliwości wysyłkowe.

Branża rzemieślnicza również kwitnie, ale nisze te jak do tej pory nie są one w pełni zautomatyzowane na żadnym etapie. Potencjał wzrostu jest realizowany, gdy rzemieślnicy, którzy przewyższają swój obecny domowy warzelnię lub mniejszy obiekt, faktycznie rozpoczynają sprzedaż, dystrybucję lub, być może, zostają zakupieni przez krajowego lub światowego producenta piwa. Dla małych browarów rzemieślniczych i przyszłych pakowaczy / dostawców produktów z konopi będzie się pojawiać coraz większa potrzeba sięgania po nowoczesne taśmy transportowe na liniach produkcyjnych. Można przewidywać na tej podstawie, że pierwszym wskaźnikiem wzrostu na tych rynkach będzie wzrost liczby stanowisk ręcznego pakowania wykorzystywanych do przygotowywania produktów do pakowania skrzynek, pojemników na puszki, ważenia lub paczek. Można stwierdzić, że nowocześni producenci taśm transportowych są gotowi na te trendy.

Jakiego producenta szukać?

Najlepiej rozejrzeć się za wiodącym producentem standardowych taśm z tworzyw sztucznych i urządzeń do przenoszenia taśm z tworzyw sztucznych. Takie standardowe przenośniki są prawdopodobnie najbardziej ekonomicznymi systemami szybkiego transportu dostępnymi obecnie na rynku. Szukaj firmy, która specjalizuje się w produktach inżynieryjnych ze sterowaniem elektrycznym, integracją, rozwiązaniami pod klucz i możliwościami serwisowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *