Ręcznik papierowy do rąk – jaki wybrać?

Ręczniki papierowe do rąk w toaletach publicznych są niezbędnym elementem. Samo dokładne umycie dłoni nie wystarczy, dopiero wytarcie rąk do sucha jest gwarancją pełnej higieny. Dlatego warto pomyśleć o wysokiej jakości dozownikach oraz o chłonnych ręcznikach papierowych – takie rozwiązanie jest gwarancją komfortowych i higienicznych warunków. Wysokiej jakości podajniki oraz chłonne i miękkie ręczniki papierowe do rąk zapewnią zadowolenie Twoich klientów, gości oraz pracowników. Niewielki, nowoczesny dozownik może pozytywnie wpłynąć na ogólną ocenę Twojej firmy oraz podnieść prestiż i komfort w firmowej toalecie.

Ręcznik papierowy w toalecie

Kupno ręcznika do rąk wydaje się łatwym i mało znaczącym zadaniem – jednak niewłaściwy wybór może wiązać się z dużymi kosztami oraz niezadowoleniem użytkowników. Dozowniki, z których swobodnie wypadają odcinki, nie są dobrym rozwiązaniem, po pierwsze generują duże straty, a więc i koszty, ponadto porozrzucane ręczniki papierowe na podłodze wprowadzają nieład i harmider do łazienek. Natomiast ręczniki położone bezpośrednio na blacie w łazience nie są gwarancją w pełni higienicznych warunków. Papier pozostawiony bez dozownika narażony jest na zabrudzenie, zamoczenie – a nikt z nas chyba nie chciałby używać takich ręczników papierowych.

Ręczniki papierowe w rolce

W sklepie internetowym e-higiena24.pl oferujemy wysokiej jakości, chłonne ręczniki papierowe Tork m.in.: ręczniki papierowe w rolce, ręczniki papierowe w listkach, papier centralnie dozowany. Na stronie znajduje się również bogata oferta dozowników do wszystkie wymienionych papierów. Szeroki asortyment sprawia, iż wybór nie jest taki prosty. Jaki więc ręcznik najlepiej wybrać?

Możemy polecić ręczniki Tork m.in.: ręczniki w roli Tork Matic, który doskonale nadaje się np. do restauracji, biurowców, obiektów rekreacyjno-sportowych. Ręczniki w roli Tork Matic np. Tork 290067, 120059 sprawdzają się doskonale nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Papier Tork Matic wyróżnia się łatwym i bezproblemowym dozowaniem – ręcznik nawinięty jest na specjalną szpulę, która po pierwsze ułatwia dozowanie, ponadto blokuje całą rolkę, uniemożliwia tym samym wypadanie wkładu z dozownika. Taki system dozowania pozwala również na duże oszczędności, ponieważ podajnik na papier Tork wydziela pojedyncze odcinki, dzięki temu każdy użytkownik pobiera jedynie niezbędną ilość odcinków – tym samym jest to niezwykle higieniczne rozwiązanie.

Kolejnym niezawodnym papierem są ręczniki z linii Tork Reflex. Papier Tork Reflex to również ręcznik papierowy w rolce, jednak różni się od ręcznika Tork Matic systemem dozowania – ręczniki Tork Reflex np. Tork 473242, 473472 wyróżniają się centralnym systemem dozowania. Oznacza to, że ręczniki wyciągane są ze środka rolki. Taki ręcznik polecamy nie tylko do łazienek ogólnodostępnych, ale również do firm przemysłowych, produkcyjnych oraz do zapleczach socjalnych. Ręczniki Tork Reflex sprawdzają się doskonale w zakładach pracy, w barach – wszędzie tam, gdzie wysoki poziom higieny oraz ekonomiczne rozwiązanie jest niezwykle istotne.

Ręcznik papierowy ZZ

Dużą popularnością cieszą się również ręczniki papierowe Tork Xpress w składce ZZ, które polecamy do miejsc o średnim natężeniu ruchu np. do szkół, przychodni, zakładów pracy – wszędzie tam, gdzie wydajność i koszty są istotne. Ręcznik papierowy Tork ZZ np. Tork 100289, 100288 zapewniają wygodę oraz wysoki poziom higieny wszystkim użytkownikom. Do miejsc o dużym natężeniu ruchu proponujemy natomiast innowacyjny ręcznik w składce Tork PeakServe. Nowoczesny i niezwykle smukły dozownik mieści w sobie aż 2100 ręczników – dzięki temu dozownik wraz z papierem Tork PeakServe 100585 są idealny rozwiązaniem do miejsc o dużym natężeniu ruchu tj. stadiony, lotniska. Dozownik na ręczniki w składce PeakServe umożliwia dozowanie ręczników papierowych w sposób płynny i ciągły – taki system pozytywnie wpływa na opinie klientów, gości czy pracowników. Dodatkowo dozowniki Tork zapewniają odpowiedni poziomu higieny i zmniejsza ilość zachorowań.

Stały dostęp do ręczników papierowych wydaje się błahą kwestią, jednak nawet takie drobiazgi sprawiają, że klienci oraz pracownicy czują się komfortowo. Kolejnym dużym plusem dozowników do papieru Tork jest to, iż minimalizują ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Ponadto nowoczesne dozowniki Tork dodadzą elegancji oraz prestiżu w Twojej firmowej łazience.

Wszystkie te ręczniki papierowe wraz z dozownikami dostępne są w internetowym sklepie e-higiena24.pl. Podajniki do papieru Tork sprawiają, że ręcznik jest skutecznie chroniony przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, wilgocią. Przechowywanie ręczników papierowych na blacie lub na półce w łazience nie jest dobrym rozwiązaniem, ręczniki takie często zostają zamoczone lub zabrudzone – nie nadają się wówczas do użytku i nie zapewniają higienicznych warunków. Dodatkowym plusem dozowników jest to, że pozwalają na duże oszczędności, ponieważ dozują pojedyncze odcinki – dzięki temu użytkownicy pobierają jedynie niezbędną ilość papieru. Taki system dozowania pozwala więc na spore oszczędności, po pierwsze redukuje ilość pobieranego papieru, a dzięki temu zmniejsza się również ilość generowanych odpadów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *