Sala konferencyjna w hotelu na 300 osób – województwo pomorskie

Sala konferencyjna w hotelu na 300 osób

Przeraża Cię myśl o organizacji dużej konferencji? Niepotrzebnie! Wejdź na naszą stronę internetową http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/ i zobacz, jakie to proste, gdy wyszukiwarka odnajdzie Twoje wymarzone miejsce na konferencję, a personel hotelu pomoże w całej reszcie. Województwo pomorskie ma wiele do zaoferowania ludziom biznesu, dlatego odnalezienie hotelu konferencyjnego z dużą salą nie będzie stanowiło żadnego problemu. Poznaj ofertę dwóch przykładowych obiektów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Hotel Haffner****
Adres:
ul. Haffnera 59, Sopot
Numer kontaktowy:
58 550 99 99

Hotel Haffner**** zlokalizowany jest w Sopocie, niecałe 100 metrów od piaszczystej plaży. Miejsce umożliwia organizację zarówno małych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji i bankietów. Urokliwa atmosfera, profesjonalna obsługa oraz wysokiej jakości sprzęt, gwarantują sukces organizowanego przez Ciebie spotkania. Hotel oddaje do dyspozycji 8 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz Business Lounge. Sale te wyposażone są w sprzęt multimedialny, system nagłośnienia oraz telewizory LCD. Największe pomieszczenie daje możliwość jednoczesnego umieszczenia w nim 300 osób.

Dla stu procentowego komfortu, do każdego spotkania zostaje oddelegowany doświadczony Sales Manager, który czuwa nad jego przebiegiem od początku do końca. Od jakiegoś czasu hotel poszerzył swoją ofertę także o kompleksową organizację działań teambuildingowych na terenie obiektu lub na hotelowej plaży. Hotel Haffner to jednocześnie ekskluzywny wypoczynek w jednym z 99 pokoi lub 6 apartamentów, wspaniały kompleks SPA oraz wyszukana kuchnia.

Zamek Gniew
Adres:
ul. Zamkowa 3, Gniew
Numer kontaktowy:
58 535 25 37

Zamek Gniew to historyczne miejsce: potężna gotycka twierdza rycerzy, słynąca z  turniejów rycerskich i wielu zaciętych bitew. Ale to nie wszystko. Piękne zabytkowe komnaty mają także do zaoferowania zamkowe Centrum Konferencyjne, które składa się z 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1000 m². Największa posiada metraż liczący 450 m² i może pomieścić maksymalnie 400 osób. Pomieszczenia są profesjonalnie wyposażone w najwnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Ponadto zaplecze konferencyjne umożliwia wjazd samochodu do sali, co pozwala na organizację pokazu modeli nowych aut.

Mniejsze pomiezczenia pozwalają na przeprowadzenie konferencji lub szkolenia dla grup liczących od 40 do 200 osób. Tutejsza restauracja zaskoczy wszystkich wspaniałymi smakami kuchni włoskiej wybitnego polskiego szefa kuchni Mariusza Gachewicza. Do dyspozycji Gości oddaje się także bazę noclegową w postaci: 250 miejsc noclegowych na tzw. Królewskim Wzgórzu Zamkowym, składającym się z Hotelu Rycerskiego, Pałacu Marysieńki i Zamku Królewskiego. Otaczające Zamek atrakcje pozwolą na chwilę relaksu po wyczerpującym dniu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *