Wynajem samochodu w Katowicach – o tym musisz pamiętać!

Katowice to dynamicznie zmieniająca się metropolia i stolica województwa śląskiego. Miasto od lat zrywa z wizerunkiem ośrodka związanego z ciężkim przemysłem i kopalniami, a stawia na nowoczesne usługi, turystykę poprzemysłową i szkolnictwo. Stąd nie dziwi popularność lotniska w Pyrzowicach, które obsługuje pasażerów z Katowic i innych miast województwa. Jak najwygodniej podróżować z portu lotniczego? Oczywiście wynajętym samochodem!

Dlaczego wypożyczalnia aut?

Przylot do Katowic nie oznacza, że od razu trafiamy do centrum miasta. Lotnisko Pyrzowice dzieli od serca metropolii ponad 30 kilometrów, które jakoś trzeba pokonać – o innych miastach Górnego Śląska nie wspominając. Owszem, możemy skorzystać z dostępnej komunikacji miejskiej, ale jej rozkład może zupełnie nie pasować do naszych planów, dodatkowo nie rozwiązuje to problemu z transportem bagaży w dalszej części podróży. Alternatywą są taksówki, które w wypadku jednego kursu może nie są tak obciążające finansowo, ale gdy chcemy dotrzeć w kilka miejsc, to możemy spodziewać się wysokich rachunków. Z tego powodu najlepiej wypożyczyć samochód, który gwarantuje nam wygodę i dostępność 24 godziny na dobę.

Wynajem samochodu w Katowicach – warunki

W Flex Rent możesz zarezerwować samochód przed podróżą dzięki naszej stronie internetowej. W ten sposób sprawdzisz, czy interesujący Cię pojazd jest dostępny w danym zakresie dat. Poznasz w ten sposób podstawowe opłaty za wynajem. W razie konieczności możesz również dobrać wyposażanie dodatkowe, np. fotelik dla dziecka czy GPS. W Flex Rent oferujemy również dodatkowe usługi, z których warto wymienić:

  • przedpłata paliwowa, która umożliwia zwrot samochodu bez pełnego baku paliwa,
  • zniesienie udziału własnego w szkodzie, dzięki któremu w razie wystąpienia szkody nie zostaniemy obciążeni dodatkowym opłatom,
  • możliwość wyjazdu za granicę,
  • podstawienie samochodu do hotelu oraz odebranie go z tego samego miejsca,
  • dopisanie dodatkowego kierowcy.

Ponadto mamy specjalną ofertę dla osób, które chcą obniżyć depozyt. Dzięki Full Protection nie tylko zyskujemy zniesienie udziału własnego, ale również niższy depozyt oraz dodatkowe ubezpieczenie szyb, opon i lusterek. 

Zgodnie z naszymi zasadami przed rozpoczęciem wynajmu otrzymujesz umowę, warunki użytkowania samochodu oraz tabelę opłat. Z tymi dokumentami warto się zaznajomić, aby w późniejszym czasie uniknąć nieporozumień. Sporządzamy również protokół zdawczo-odbiorczy, dzięki któremu masz pewność, że masz do dyspozycji auto wolne od wad i usterek wpływających na komfort jazdy czy właściwości jezdne. 

O czym warto pamiętać?

Wypożyczanie aut na katowickim lotnisku jest naprawdę proste – z Flex Rent jest jeszcze prostsze, ponieważ potrzeba do tego dowodu osobistego, ważnego prawa jazdy i karty kredytowej. W Flex Rent https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-katowice-pyrzowice/ możliwe jest wynajęcie auta nawet na godzinę, ale w takiej sytuacji pobieramy płatność za 24 godziny. Wypożyczenie daje nieograniczone możliwości, ponieważ nie stosujemy żadnego limitu kilometrów. Korzystanie z samochodu jest więc dowolne (oczywiście poza miejscami nieprzystosowanymi do ruchu samochodowego). Wystarczy, że dbamy o uzupełnianie paliwa oraz (w razie konieczności) innych płynów eksploatacyjnych. 

Polecamy:
Jak zostać konsultantką Avon i czemu warto to zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *