Spodziewasz się konferencji w branży księgowości? Przygotuj się!

Powracają konferencje i wydarzenia księgowe prowadzone osobiście, a biorąc pod uwagę, ile wydajesz na uczestnictwo, ważne jest, aby upewnić się, że otrzymujesz pieniądze i jak najlepiej wykorzystujesz swój czas. Tutaj wymieniamy kilka prostych sposobów, na to jak lepiej wykorzystać swoje doświadczenie. Gdy już to wszystko zamkniesz i dotrzesz na wydarzenie, czas się skupić.

Choć może się to wydawać proste, w rzeczywistości jest o wiele trudniejsze.

Pomiędzy naszymi urządzeniami cyfrowymi, przyjaciółmi, na których niespodziewanie wpadamy i chcemy nadrobić zaległości, oraz stresem związanym z rozwiązywaniem pilnych problemów w pracy lub w domu – trudno nie rozpraszać się na konferencji. Aby jednak w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, musisz upewnić się, że chronisz swoje priorytety. Te wskazówki mogą pomóc Ci upewnić się, że jesteś na dobrej drodze i jak najlepiej wykorzystasz czas na konferencji, gdzie głównym tematem jest księgowość Gdańsk.

1. Przed wyjazdem dowiedz się, co chcesz wynieść z konferencji. Czy planujesz skupić się na edukacji, przyglądaniu się nowym technologiom i/lub nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami? Zdecyduj, jak chcesz spędzić czas.

2. Sporządź harmonogram. Po podjęciu decyzji o misji stwórz plan, dzięki któremu będziesz mógł pozostać na kursie, zamiast odlecieć.

3. Ustaw alarmy w telefonie. Na podstawie harmonogramu ustawiłeś alarmy, dzięki czemu otrzymasz przypomnienie o każdej sesji i nie przegapisz niczego na konferencji!

4. Ogranicz czas ze smartfonem. Poza alarmem w telefonie i przeglądaniem codziennej agendy konferencji, spróbuj ograniczyć czas spędzany przy telefonie, ponieważ odwróci to uwagę od głównych priorytetów, takich jak edukacja, poznawanie nowych rozwiązań i współpraca z rówieśnikami z tej samej branży.

5. Zbuduj swoją regularną rutynę. Staraj się trzymać na konferencji regularny harmonogram dotyczący jedzenia, spania oraz zdrowia fizycznego i psychicznego. Pomoże Ci to zachować energię i produktywność.

Wykorzystaj maksymalnie czas na następnej konferencji!

Koncentracja ma kluczowe znaczenie dla uzyskania informacji i doświadczeń z konferencji. Zbyt łatwo jest pozwolić, aby twoja uwaga została podzielona lub aby inni odciągnęli cię od twoich celów podczas podróży, konferencji, spotkań towarzyskich i przerwy w rutynie. Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby upewnić się, że utrzymasz kurs, aby następne wydarzenie zakończyło się osiągnięciem zamierzonych wyników.

Oczywiście w trakcie konferencji pamiętasz, że w tym samym miejscu, choć najważniejsza jest edukacja, poznawanie nowinek w branży, czy nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych – jest też sporo potencjalnych klientów. Nie zamykaj więc oczu na taką okazję, która może być zdecydowanie krokiem naprzód do zdobycia rewelacyjnych kontaktów również z nowymi klientami. Koniecznie więc zabierz ze sobą odpowiednią ilość wizytówek, broszur i innych informacji, które pomogą Ci zorganizować się w najlepszy możliwy sposób na konferencji poświęconej w całości księgowości.

Artykuł przygotowany z firmą “Doradca finansowy Szczecin

Eksperci Finansowi Szczecin
ul. Kaszubska 19
Szczecin 70-402
woj. zachodniopomorskie

tel: +48 531 930 716

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *