Mydło Tork w systemie zamkniętym. Dlaczego warto?

Chociaż są wciąż popularne, to często nie zapewniają optymalnej higieny. Dozowniki na mydło dolewane często stanowią skupisko bakterii, które przedostają się do mydła i w efekcie lądują na naszych dłoniach. Inaczej jest w przypadku mydeł i dozowników Tork. Sprawdźmy, dlaczego to na te produkty warto postawić w łazience publicznej.

Dozowniki na mydło dolewane

Dozowniki na mydło dolewane to wciąż jedne z najpopularniejszych dozowników na mydło. Być może ich popularność wynika z ceny i pozornej wydajności. Jednak, gdy przypatrzymy się im bliżej dostrzeżemy wiele wad. Po pierwsze dozowniki na mydło dolewane nie zapewniają higienicznych warunków, w szczególności w toalecie publicznej. Często nie są odpowiednio myte oraz dezynfekowane. W związku z tym podczas ciągłego otwierania i dolewania kolejnych porcji mydła dostaje się do nich ogromna ilość bakterii, które później lądują na naszych rękach. Po drugie uzupełnianie dozowników wcale nie jest takie proste. Wymaga m.in. przenoszenia z miejsca na miejsce i podnoszenia ciężkich kanistrów z mydłem w celu napełnienia pojemnika. Dodatkowo podczas uzupełniania często dochodzi do przelania dozowników, a co za tym idzie marnowania mydła. Jak więc temu zaradzić? Warto postawić na profesjonalne dozowniki w systemie zamkniętym, które będą doskonale chronić kosmetyki przed krzyżowym przenoszenie bakterii, zapewnią higieniczne mycie rąk i będą mniej czasochłonne dla personelu dbającego o czystość w toalecie.

Dozowniki na mydło Tork w systemie zamkniętym

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku dozowników na mydło Tork w systemie zamkniętym. Profesjonalne mydła Tork znajdują się w szczelnych butelkach z jednorazową pompką. Dzięki temu chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii i zapewniają higienicznie czyste mydło. Wkłady z mydłem kurczą się wraz z zużyciem produktu, co sprawia że zawsze zużywasz mydło do końca i generujesz mniejsze ilości odpadów. Systemy mydeł Tork to także gwarancja wydajności. Mydło nie wycieka z dozownika, a dozownik wydaje pojedyncze porcje. Przykładowo z jednej butelki mydła w piance Tork o pojemności 1l otrzymasz aż 2500 dawek, a w przypadku mydła w sprayu aż 3000 dawek kosmetyku. Ponadto marka Tork oferuje zarówno dozowniki do mydła na przycisk, jak i dozowniki bezdotykowe (tak zwane dozowniki z sensorem Intuition) dla jeszcze lepszej higieny. Wszystkie są niezwykle łatwe w obsłudze zarówno w przypadku korzystania z dozownika i aplikowania mydła, jak i w przypadku wymiany wkładów. Personel sprzątający nie musi więc dźwigać ciężkich kanistrów mydła i dbać o to, aby pojemniki były pełne. W przypadku produktów Tork uzupełnianie podajników jest bardzo szybkie i intuicyjne – wystarczy usunąć zużyty wkład z dozownika i umieścić nowy.

Mydło do dozowników Tork. Które wybrać?

W ofercie marki Tork znajdziesz zarówno mydła w płynie, pianie lub w sprayu. W zależności od wybranego dozownika, konieczne będzie dobranie odpowiedniego mydła w butelce. Jeśli Twój dozownik posiada symbol S4, należy wybrać mydło z takim samym oznaczeniem, tj. mydło w pianie (S4) – na przykład Tork 520501 mydło w piance. Tak samo wygląda sytuacja z innymi systemami. Posiadając dozownik do mydła oznaczony symbolem S1/S11 możesz wybrać zarówno mydło w płynie (S1) – na przykład Tork 420501, jak i mydło w sprayu (S11) – na przykład Tork 620501. Te ostatnie wyróżnia się niesamowitą wydajnością, bo z jednej butelki o pojemności 1000 ml otrzymasz aż 3000 dawek kosmetyku. A może posiadasz kompaktowy dozownik do mydła w płynie w wersji mini? W takim wypadku dobierz kosmetyki oznaczone symbolem Tork S2 (kosmetyki Tork do mini dozownika w płynie).

Wszystkie dostępne na rynku mydła Tork i dozowniki na mydło Tork znajdziesz w sklepie e-higiena24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *