Własny biznes – transport weselny

01

Wesele to szczególny dzień dla pracy młodej, dlatego też chcą oni spędzić te krótkie chwile najlepiej i najciekawiej  jak tylko można je spędzić. Wyjątkowość tego dnia z całą pewnością podkreśli nietypowy środek transportu jakim młoda para będzie się poruszać przez te kilkanaście godzin. Zaprezentujemy kilka możliwości jakimi można się posłużyć planują własne wesele.

Dorożka konna

Ten rodzaj transportu weselnego jest dość popularnym sposobem na wyjątkowe zaakcentowanie tej uroczystości. Dorożkę konną, która przywozi do ślubu młodą parę najczęściej można zobaczyć w mniejszych miejscowościach i wsiach, kiedy to wystrojone kwiatami oraz innymi kwiecistymi ozdobami podjeżdżają pod kościół. Dorożki konne są także popularne w Małopolsce a dokładniej mówiąc w Krakowie, gzie ten rodzaj transportu jest wkomponowany w tradycje Krakowskiego Rynku Głównego.

Zabytkowy samochód Warszawa

Ten unikatowy i stylowy samochód z lat pięćdziesiątych potrafi zachwycić niejednego miłośnika zabytkowych samochodów. Nic więc dziwnego, że nie jedna młoda para poszukuje tego środka transportu na swój ślub. Zabytkowa Warszawa jako ślubny środek transportu jest rozpowszechniona w Nowym Sączu a także całej Małopolsce. To tutaj można znaleźć firmę, która świadczy tego typu usługi od wielu lat. Nietypowy samochód do ślubu w Nowym Sączu, to z pewnością doskonały sposób na upamiętnienie tych wspaniałych chwil, bowiem swoim wyglądem i nostalgią pozostawia w tyle wiele nowoczesnych samochodów.

Limuzyny

Popularne swego czasu były również limuzyny, które swoim nietypowym wyglądem zwracały uwagę prawie każdej mijanej osoby. Problem z limuzynami jest jednak taki, że z uwagi na ich nietypową długość nie można wszędzie nimi wjechać. Należy więc mieć na uwadze ten mankament, gdy na przykład ślub odbywa się w małym miasteczku gdzie są wąskie uliczki i limuzyna po prostu tam nie wjedzie, przez co młoda para z pewnością była by zawiedziona.

Rower

Pasjonaci pewnych dyscyplin sportowych często zaskakują gości weselnych swoimi zwariowanymi pomysłami. Jednym z takich nietypowych pomysłów może być podjechanie pod kościół rowerami. Zdarzały się już takie przypadki, w których Pan Młody oraz Panna Młoda przybyli na swój ślub na dwóch kółkach. Jeżeli tylko pogoda sprzyja, dlaczego by nie? Z pewnością będą mieli co opowiadać swoim dzieciom po latach.

 

Myślałeś kiedyś o własnym biznesie? Jeżeli masz unikatowy pojazd, którym mógłbyś zapewnić kompleksową obsługę przewozową pary młodej warto rozważyć ten właśnie kierunek.

1 komentarz

  1. Moran pisze:

    My mieliśmy niesamowite wesele w niesamowitym Kazimierzu Dolnym ( willi Bohema http://villabohema.pl). Do ślubu jechaliśmy starą Syrenką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *