Jak wygrać niemalże wszystko….

Począwszy od wyczynowych zawodów, poprzez zdobycie pracy, aż po oszukanie maszyny dźwigowej lub wydanie książki – oto strategie, których potrzebujesz, aby odnieść zwycięstwo.

Jak wygrać … w Rock-Paper-Scissors
Nie żartujemy, gdy dajemy tę prostą radę – MYŚL, zanim rzucisz rękę na chętnego przeciwnika. Wygrana w tej grze polega na strategii.

Rock it: mężczyźni mają tendencję do używania kamienia przy pierwszym rzucie, więc spróbuj papieru następnym razem, gdy staniesz przed męskim przeciwnikiem.

Waga papieru: z trzech, papier jest rzucany najmniej w meczu; użyj go jako nieoczekiwanej opcji.

Copycat: niedoświadczeni gracze często podświadomie powtarzają rękę, która pokonała ich ostatni rzut, kontruj z przeciwną.

Obserwuj ich palce: będą poruszać się w zamierzonym kształcie.

JAK WYGRAĆ … Konkursy
Jeśli chodzi o pokonanie przeciwności, czasami kluczem do sukcesu jest prostota.

Pierwsza zasada to wziąć udział w konkursie.
Podczas gdy niektórzy organizatorzy konkursów otrzymują setki tysięcy zgłoszeń, inni zaledwie garstkę.
Jedyna pewna rada: musisz wziąć w nim udział, aby go wygrać.
Wyszukaj aktuanle konkursy dla Ciebie na stonach internetowych
Zrozum, w jaki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca. Jeśli jest to losowanie, zwiększ swoje szanse, umieszczając jak najwięcej zgłoszeń. Jeśli oceniane są umiejętności, włóż swoją energię w to, aby Twoje zgłoszenie wyróżniało się z tłumu.
Chociaż wszyscy mamy tendencję do ignorowania warunków w większości przypadków, czytanie drobnego druku może uratować Cię przed dyskwalifikacją lub przeoczeniem z powodu drobnych szczegółów.
Szukaj konkursów, które nie są szeroko reklamowane, mają ograniczenia co do liczby uczestników lub nie są otwarte przez długi czas. Coś reklamowanego w krajowej telewizji, na przykład, prawdopodobnie otrzyma ogromną liczbę zgłoszeń; konkurs prowadzony przez lokalny klub będzie widziany przez znacznie mniejszą pulę potencjalnych uczestników.

Znajdź konkursy na portalach społecznościowych
Firmy stale organizują konkursy na swoich stronach internetowych w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter. Udział w konkursie może być tak prosty, jak “udostępnienie” zdjęcia lub “śledzenie” strony organizacji.

Konkursy zręcznościowe mają mniejszą liczbę uczestników
Czasami konkursy będą wymagały od Ciebie przeskoczenia przez obręcze poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub ankiety. Chociaż może to spowolnić Twój czas wejścia, inni uczestnicy również będą sfrustrowani i zrezygnują, co oznacza, że Twoje szanse na wygraną będą wyższe, jeśli będziesz się trzymać. Konkursy zręcznościowe wymagające od uczestników przesłania tekstu, fotografii, przepisów lub czegoś podobnego, mają jeszcze mniej zgłoszeń. Mniejsza konkurencja oznacza większe szanse na wygraną.

BILET LOTERYJNY
W 2013 roku, zwycięzcy OzLotto’s $70 milionów jackpot przeszedł do historii za zdobycie największej australijskiej nagrody lotto na jednym bilecie. Panie kupiły bilet używając resztek z lunchu na mieście.

MISTRZ QUIZU
W maju, Pierre Sutcliffe, dwukrotny absolwent szkoły średniej z Melbourne, wygrał $500,000 w australijskim programie Million Dollar Minute. Za wygraną pieniężną uważa swój codzienny nawyk czytania gazet.


SUKCES ZDRAPKI
Australijski kierowca ciężarówki Bill Morgan został uznany za zmarłego klinicznie przez 14 minut. Aby uczcić swoje przetrwanie, kupił kartę zdrapkę i wygrał samochód o wartości 27 000 dolarów. Poproszony o ponowne odtworzenie tego momentu dla wiadomości telewizyjnych, kupił kolejną kartę i wygrał 250 000 dolarów!

Konkursy literackie – Opanuj umiejętność pisania w 25 lub mniej słowach
Pisz zwięźle, używaj humorystycznego i optymistycznego języka, wspominaj o produkcie i czterokrotnie sprawdzaj pisownię, gramatykę i oczywiście liczbę słów. Zobacz. Tylko 25 słów!

Mając 25 lub mniej słów, Twój wpis musi być na tyle wyjątkowy, aby przyciągnąć uwagę sędziego. Wypróbuj te wskazówki:

Napisz, co chcesz powiedzieć – ignorując limit słów. Pamiętaj, aby wspomnieć o produkcie i pisać w optymistyczny sposób.
Kiedy już napiszesz swój projekt, nadaj zdaniom kształt, usuwając wszelkie zbędne słowa.
Na koniec sprawdź pisownię, gramatykę i liczbę słów. Te proste rzeczy mogą stanowić różnicę między wygraną a odrzuceniem Twojego zgłoszenia.

Wniosek

Aby wygrać trzeba grać. A jak grać? Strategicznie oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *