Zabiegi na topie – co króluje w największych salonach piękności?

Salony piękności powstają w ostatnich latach wręcz hurtowo, gdyż oferowane przez nie zabiegi cieszą się ogromnym, stale rosnącym zainteresowaniem. Oferta salonów nieustannie się zmienia i poszerza, wychodząc naprzeciw zmieniającej się modzie oraz potrzebom klientek.

Nowoczesne salony piękności oferują przede wszystkim cały zestaw zabiegów odmładzających, regenerujących i ujędrniających, które wykonywane są przy użyciu profesjonalnych kosmetyków oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń. Dzięki temu zabiegi przeprowadzane w salonie są zdecydowanie bardziej skuteczne niż te, które przeprowadzamy samodzielnie w domu. Żaden krem, maseczka, balsam czy inny kosmetyk kupiony w drogerii nie da takiego efektu, jak profesjonalny zabieg. W czasie zabiegów kosmetyki są bowiem wprowadzane w głębokie partie skóry i natychmiastowo ją regenerują. Efekty większości zabiegów są świetne, trzeba jednak pamiętać, że nie są długotrwale. Aby utrzymać dobry efekt, większość zabiegów należy systematycznie powtarzać.

Jakie zabiegi są na topie?

Wśród zabiegów przeprowadzanych w salonach piękności bardzo popularna jest depilacja laserowa, czyli usuwanie owłosienia z poszczególnych partii ciała za pomocą wiązki lasera. Nowoczesna i profesjonalna depilacja laserowa Katowice to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w sposób trwały usunąć zbędne owłosienie. Depilacja nie tylko bowiem usuwa włoski, ale również niszczy ich cebulki, dzięki czemu efekt zabiegi utrzymuje się przez długi czas. Usuwanie owłosienia laserem daje nieporównywalnie lepsze efekty niż jakiekolwiek domowe sposoby depilacji. Choć takie zabiegi są kosztowne i trzeba je powtórzyć kilkakrotnie, można dzięki nim zapomnieć o depilacji i cieszyć się idealnie gładkim ciałem. Oczywiście, aby zabieg był w pełni udany, warto wybrać się do sprawdzonego i profesjonalnego salonu piękności. Najlepiej takiego, który cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientek. Dzięki temu można mieć pewność, że salon realizuje usługi na wysokim poziomie i zgodnie z najwyższymi standardami.

Zabiegi odmładzające z osocza

Jednym z hitów ostatnich lat w pielęgnacji urody są zabiegi wykonywane z własnego osocza. Tak zwany wampirzy lifting możemy znaleźć w ofercie najlepszych i najpopularniejszych salonów kosmetycznych. Polega on na tym, że najpierw pobiera się od klientki krew, odwirowuje w specjalnych maszynach, a następnie ostrzykuje twarz bogatopłytkowym osoczem. Zabieg ma działanie odmładzające, regenerujące, liftingujące, pobudza komórki skóry do regeneracji i zwiększonej produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki zabiegowi można znacznie zmniejszyć zmarszczki, odmłodzić twarz, usunąć pierwsze objawy starzenia, przebarwienia czy niedoskonałości skóry. Trzeba jednak pamiętać, że wampirzy lifting jest zabiegiem mocno inwazyjnym i wymagającym fachowej wiedzy. Zawsze powinien więc go wykonywać lekarz medycyny estetycznej w warunkach bardzo sterylnych i higienicznych. Podobnie jak w przypadku wielu innych zabiegów, także wampirzy lifting należy co jakiś czas powtarzać, gdyż jego efekty nie utrzymują się w nieskończoność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *