Zajmujesz się regeneracją części samochodowych? Poznaj ofertę firmy CIMAT

gettyimages-693170166-5a99f020c67335003717a070 (1)

Regeneracja części samochodowych pozwala wykorzystywać je ponownie. By jednak móc przywracać kolejne podzespoły do działania, musisz mieć odpowiednie urządzenia do pomiaru. Warto zainteresować się działalnością firmy CIMAT, bowiem jej oferta może być dla Ciebie pomocna.

Producent wyważarek samochodowych i przemysłowych CIMAT

Jeśli zajmujesz się regeneracją różnych części samochodowych, takich jak: skrzynie biegów, elementy silnika, tłoki, cylindry czy amortyzatory, to oferta producenta wyważarek z pewnością wyda Ci się interesująca. Tym bardziej, jeśli jest to lider na rynku polskim, a także firma ceniona na całym świecie. Jeśli chodzi o wyważarki producent CIMAT zatrudnia najlepszych specjalistów, aby tworzyć maszyny o sprawdzonych układach elektronicznych, pneumatycznych czy mechanicznych. Dokłada także wszelkich starań, by wykorzystywały one najnowocześniejsze oprogramowanie (więcej na stronie firmowej www.cimat.pl)

Usługi z zakresu wyważania

Firma pomaga klientom w wyborze odpowiednich do ich celów wyważarek oraz całego oprzyrządowania. To jednak nie wszystko. Wspiera również w stosowaniu odpowiednich zasad wyważania, przygotowuje oprogramowanie wspomagające do użytkowanych już przez klienta systemów wyważania. Oferuje także wsparcie w razie jakichkolwiek problemów związanych z tą dziedziną mechaniki, co może się przydać wielu firmom. Można na przykład skorzystać z modernizacji już posiadanej przez przedsiębiorstwo wyważarki, dzięki czemu wykonywane przez nią pomiary znów będą bardzo dokładne.

Różne typy wyważarek producenta

Wykonując regenerację podzespołów samochodowych na pewno nie raz korzystasz z wyważarki. Przydają się one na przykład, gdy naprawiasz turbosprężarki. Firma CIMAT oferuje między innymi właśnie tego typu maszyny. Dzięki nim będziesz miał pewność, że regenerowany element na pewno jest w pełni sprawny i gotowy do użycia. Wspomniany lider wyważarek oferuje urządzenia do kalibracji turbosprężarek, a także wyważarki do rdzeni oraz wałków i kół. Ponadto dostępne są także inne maszyny służące do pomiaru działania sprzęgieł samochodowych, elektrowentylatorów samochodowych, wirników alternatorów i kompresorów, a także tarcz i bębnów hamulcowych oraz wałów napędowych. Wśród oferowanych urządzeń są zarówno te manualne (do obsługi ręcznej), jak i automatyczne. Szczególnie warsztatom samochodowym proponowane są z kolei wyważarki do kół dwumasowych, wałów korbowych i napędowych oraz do sprzęgieł samochodowych.

Wyważarki do różnych branż

Warto wspomnieć, że firma ma w swojej ofercie wyważarki nie tylko do branży motoryzacyjnej, ale także do różnego rodzaju przemysłu. W tych obszarach bowiem także potrzebne są dokładne pomiary, które mogą zagwarantować właściwe działania maszyn i niezakłóconą produkcję. Przytoczmy więc dostępne typy urządzeń. Przede wszystkim można je podzielić na przenośne i stacjonarne. Poza tym można skorzystać z wyważarki ręcznej pionowej, a także poziomej. Nie brakuje także propozycji automatycznych i półautomatycznych, które mogą znacząco przyspieszyć pracę w zakładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *