Zamki błyskawiczne i inne triki dla karmiących mam

Karmienie piersią: świetnie nadaje się do tworzenia więzi. Świetnie wpływa na zdrowie dziecka. Świetnie nadaje się do utraty wagi w ciąży. Nieustannie słyszymy o wszystkich dobrych wynikach karmienia Twojego maleństwa, ale lekarze, przyjaciele i inne matki często nie wspominają, że Twoja garderoba może być największym blokerem.

Okazuje się jednak, że ubrania do karmienia są właściwie wszędzie. Musisz tylko wybierać i być kreatywną. Kluczem do sukcesu jest znalezienie stylizacji ulubionych marek, które kochasz, a także dyskretnego wyciągnięcia piersi na czas karmienia. Pomogą Ci w tym kreacje, takie jak sukienka do karmienia piersią .

1. Zamki błyskawiczne

To absolutny faworyt. Oferują dostęp jedną ręką i mały seksapil na boku. Jeśli twoja linia biustu urosła zasadniczo podczas karmienia piersią lub zawsze mogłaś się pochwalić sporymi piersiami – wtedy postaw na bardziej dyskretny zamek błyskawiczny. Odważny, odsłonięty zamek błyskawiczny może zwracać uwagę w niezręczny sposób. I spójrzmy prawdzie w oczy, prawdopodobnie nie tego szukasz, gdy chcesz po prostu nakarmić dziecko.

2. Guziki i zatrzaski

Prawdopodobnie najczęstsze punkty dostępu związane z gotowymi do noszenia, zapinanymi na guziki i zatrzaskami ubrania są klasyczne i wygodne, ale mogą też być nudne. Zachęcamy do poszukiwania wyjątkowych odmian tych opcji do szafy. Szczególnie w sezonie jesiennym – wszędzie pojawiają się bluzki z muszkami i kołnierzykami. Nie zapominaj, że guziki i napy nie są przeznaczone tylko do topów. Koszule i sukienki kopertowe zapinane na zatrzaski dla dodatkowej osłony dekoltu są idealne na tę fazę macierzyństwa.

3. Fajne ubrania oversize dla mam karmiących

Wygląda na to, że trend oversize jest na topie również w tym kontekście. Dzięki prostokątnemu, przyciętemu kształtowi i dłuższemu krojowi daje wrażenie modnego looku bez odsłaniania zbyt wiele. Kluczem do zachowania przyjaznego karmienia piersią jest znalezienie szerokiego lub trapezowego obszycia, który zapewnia łatwy dostęp do uniesienia kawałka bluzki celem nakarmienia dziecka piersią.

Wyciągane dekolty są w większości zarezerwowane do karmienia piersią – o ile dekolt nie jest niewiarygodnie rozciągliwy. Uważaj na głębokie V, rozciągliwe wycięcie pod szyją i udrapowane przody w topach i sukienkach.

4. Inne opcje

Może to brzmieć dziwnie – ale nie wykluczaj możliwości przechylania ubrania od przodu do tyłu, jeśli tył zapewnia dostęp do piersi. Myślę, że będziesz mile zaskoczona liczbą posiadanych sukienek lub topów z ładnymi zamkami z tyłu lub guziki, które nadal ładnie pasują do ciała po odwróceniu. Szukaj zrelaksowanych kształtów, takich jak linie a i warstwy. Fajnie jest stawiać na ubrania w tym stylu również, ponieważ dają młodej mamie świeży wygląd nawet już po zakończeniu karmienia.

Są to tylko propozycje, zachęcamy do odkrywania i innych inspirujących wskazówek na temat tego, jak młoda karmiąca mama może modnie uzupełnić sobie szafę i wygodnie karmić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *