Aplikacje Ratujące Jedzenie – O co Chodzi?

Eco-friendly food packaging delivery concept

Każdego dnia staramy się żyć w taki sposób, aby nasza obecność nie była ogromnie szkodliwa dla środowiska. Chcemy, by to, co nas otacza, się rozwijało, a nie umierało, dlatego wciąż wybieramy ekologiczne rozwiązania. Wasze zakupy, czy segregacja śmieci może być świetną opcją, jednak niejedyną. Ostatnimi czasy możemy zauważyć wzrost popularności pewnych produktów cyfrowych. Aplikacje ratujące jedzenie – czym są?

Aplikacje Ratujące Jedzenie – Sposób na Bycie Eko

Rozwiązania ekologiczne są aktualnie ogromnie powszechne i nikogo już nie dziwi fakt w postaci papierowych słomek w restauracjach, czy też toreb z tego samego materiału. Jeśli nie chcemy papieru, możemy zdecydować się na materiałowe opcje, które będą służyły nam przez wiele lat. Jest to oszczędność naszych pieniędzy, ale i ukłon w stronę natury. Okazuje się, że nowoczesne czasy szybko postępują w tym zakresie.

Nie są to bowiem jedyne możliwe rozwiązania. Mamy przecież jeszcze oszczędność w formie korzystania z energii słonecznej, dzięki panelom fotowoltaicznym. Nawet ich produkcja nie szkodzi naturze, co możemy uznać za ogromną zaletę. Aktualnie jednak najbardziej popularne stały się aplikacje ratujące jedzenie. Współpracują one ze znanymi restauracjami, cukierniami, piekarniami, sklepami spożywczymi i wieloma innymi.

Wiele osób znanych również stawia i promuje ekologiczne rozwiązania. Często są oni również zapraszani na udział w rozmaitych galach sportowych. Jeśli interesuje was ten temat, to warto, abyście sprawdzili Prime MMA typy, gdzie macie szansę sprawdzić kursy zawodników. Chcąc obstawiać wyniki u legalnych bukmacherów, warto mieć jasny ogląd na to, kto według większości głosów pokona swojego przeciwnika.

Jak Ratować Jedzenie Przed Wyrzuceniem – Użyj Apki!

Jeśli interesują was kwestie marnowania jedzenia, czy wyrzucania go to ten temat z pewnością będzie dla was czymś przyjemnym. Okazuje się bowiem, że powstały naprawdę ciekawe inicjatywy, które skupiają się wokół tego, by nie marnować jedzenia. Na czym polega ten fenomen? Otóż mamy do czynienia z dwoma aplikacjami, które są najbardziej znane z tej inicjatywy – Too Good To Go oraz Foodsi. Czym się różnią?

Różnic jest kilka jednak ich misją samą w sobie, jest sprawienie, by niewyprzedane produkty lub takie, których data ważności się zbliża, zostały jednak zakupione. Obie aplikacje sprawiają, że towary zostają zakupione w mniejszej cenie niż dotychczas. Klienci otrzymują jednak paczki niespodzianki i jedyne co znają to wielkość swojego zamówienia oraz oczywiście to, z jakiej sumy jest ona przeceniona. Reszta to niewiadoma.

Zasadniczą różnicą między Too Good To Go a Foodsi są ceny zamówień oraz pochodzenie marki. TGTG jest firmą zagraniczną i możemy z niej korzystać w wielu krajach za granicą. Oferują oni trzykrotnie mniejszą cenę za daną paczkę jedzenie. Firma Foodsi natomiast pochodzi właśnie z Polski i nie działa za granicą. Rabat w jej przypadku jest dwukrotny, jednak możemy śmiało przyznać, że w naszym kraju mają większy wybór.

Aplikacje Ratujące Jedzenie i Nie Tylko

Tak, jak wspomnieliśmy polska aplikacja Foodsi, może pochwalić się większą możliwością wyboru. Co więcej, oferuje ona nie tylko ratunek dla jedzenia! Mamy naprawdę spore pole do popisu przy podejmowaniu decyzji. Znajdziemy w aplikacji oferty kosmetyków, lakierów do paznokci, suszy CBD, a nawet kwiatków z kwiaciarni. Zapłacimy za to pół ceny, a możemy cieszyć się taką samą jakością, jakbyśmy zapłacili całość.

Obie apki mają swoje wady i zalety, a my polecamy mieć zainstalowane dwie. Musicie mieć na względzie, że aby złożyć na nich zamówienie, płacicie za pomocą swojej karty. Musicie ją dodać do aplikacji, aby móc przeprowadzić płatność. Pozostawcie po sobie ślad w postaci uratowanego jedzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *