BMW dla biznesu

298AA1FF00000578-0-image-a-87_1434036308871

Myśląc o idealnym samochodzie dla biznesu, niemal każdy widzi przed oczami duże auto o klasycznej i eleganckiej sylwetce, bogatym wyposażeniu oraz efektownych detalach, które łącznie dają wrażenie prestiżu i klasy. W szerokiej gamie modeli aut BMW nie mogło zabraknąć samochodów odpowiadających powyższemu opisowi. Warto przyjrzeć się bliżej tym, które w najwyższym stopniu odpowiadają na potrzeby współczesnego biznesu.
Nowoczesna limuzyna dla wymagających, czyli nowe BMW serii 5

Ten model samochodu został stworzony z myślą o biznesie, dlatego reprezentuje najwyższą klasę zarówno pod względem stylistyki, jak i jakości poszczególnych elementów. Klasyczna linia nadwozia została tu dopracowana w najmniejszym szczególe, dlatego zachwyca elegancją oraz ekskluzywnością. Aż trudno uwierzyć, że masywne BMW serii 5 oferuje niesamowitą dynamikę jazdy i wyjątkowo ekonomiczne spalanie. Przyśpieszając w 5,1 s do setki i spalając około 6,5 l/ 100 km zadowoli każdego rasowego przedstawiciela biznesu, dla którego liczy się nie tylko oszczędność pieniedzy, ale także czasu. Oczywiście ta stylowa i zwinna limuzyna oferuje wnętrze wykonane z najlepszych materiałów, najwyższy komfort jazdy, oraz wszelkie innowacyjne rozwiązania ułatwiające prowadzenie auta w różnych warunkach.

Sportowe BMW serii 3 – elegancka limuzyna z pazurem

Czy eleganckie auto musi być stateczne i nudne? Oczywiście, że nie, a najlepszym na to dowodem jest BMW serii 3, czyli jedyna taka limuzyna, która od początku do końca zaprojektowana została dla wielbicieli adrenaliny i dynamicznej jazdy. Napęd na tylne koła, wydłużona maska, szeroki rozstaw osi, 240 KM maksymalny moment obrotowy 450 Nm w zakresie od 1350 do 5000 obr/min zapewniające przyśpieszenie do setki w 5,1 s i maksymalną prędkość 240 km/h to nie jedyne cechy świadczące o sportowym charakterze BMW serii 3. Radość z jazdy tym autem zapewnia także adaptacyjny sportowy układ kierowniczy i jezdny oraz 8-stopniowa sportowa skrzynia biegów. Przy całej swojej drapieżności samochód nadal pozostaje limuzyną – w pełni komfortową i stylową.

BMW Serii 3 iPerformance – dla tych, którzy patrzą w przyszłość

W ofercie dla biznesu BMW znalazła się również nowoczesna hybryda. BMW serii 3 iPerformance to samochód, który pod maską klasycznej i eleganckiej limuzyny kryje w sobie najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne. Połączenie silnika elektrycznego oraz spalinowego przez inżynierów BMW dało nadspodziewanie udany efekt, ponieważ pozwoliło uzyskać dynamiczny samochód o dużym zasięgu, który nie truje środowiska naturalnego i pali tyle co nic. Dodatkowo użytkownik BMW serii 3 iPerformance może czerpać ze wszystkich udogodnień znanych z pozostałych luksusowych aut marki, czyli najwyższego komfortu jazdy, eleganckiego i bogato wyposażonego wnętrza oraz z inteligentnych systemów wspomagania kierowcy i bezpieczeństwa.

Wymienione wyżej modele BMW to przede wszystkim ekskluzywne limuzyny dla ludzi sukcesu, którzy cenią prestiż, najwyższą jakość, komfort i ultranowoczesne rozwiązania. Wybierając auto firmowe, warto jednak spojrzeć także na inne modele BMW, ponieważ każde z nich jest tak naprawdę w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających przedstawicieli biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *