EHS Consulting – profesjonalne szkolenia BHP w Warszawie i nie tylko

Przeprowadzenie szkolenia wstępnego oraz okresowego najlepiej zlecić doświadczonemu specjaliście ds. BHP. Szukasz firmy na terenie Warszawy, która rzetelnie przeszkoli pracowników? EHS Consulting jest więc rozwiązaniem dla Ciebie. Poznaj ofertę firmy i powierz bezpieczeństwo swoich pracowników prawdziwym specjalistom.

Przeprowadzenie szkoleń BHP w firmie – obowiązek każdego pracodawcy

Jeżeli prowadzisz firmę, musisz wiedzieć o obowiązku, który dotyczy każdego pracodawcy. Zgodnie z kodeksem pracy, każdy właściciel przedsiębiorstwa musi zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a ponadto systematycznie przeprowadzać szkolenia z zakresu BHP (wstępne oraz okresowe). Tematyka bezpieczeństwa i higieny pracy jest jednak bardzo rozległa, dlatego też pracodawcy, którzy planują przeprowadzić szkolenie, decydują się najczęściej na pomoc zewnętrznej firmy lub specjalisty ds. BHP.

Szkolenia BHP z zewnętrznym specjalistą – kiedy nie można skorzystać?

Warto wiedzieć, że nie każdy może skorzystać z takiej usługi. Ograniczeniem w tym wypadku jest liczba osób zatrudnionych w firmie. Możliwość ta dotyczy właścicieli firm, którzy zatrudniają nie więcej niż 100 osób. Jeżeli w zakładzie pracuje większa liczba pracowników, pracodawca zobligowany jest to utworzenia własnego działu BHP w firmie, w skład którego wchodzi co najmniej jeden specjalista.

Szkolenia BHP w Warszawie – postaw na profesjonalistów

Szkolenia BHP w Warszawie i okolicach realizowane są przez wiele firm. Pamiętaj jednak, że tego typu usługi mają bardzo duży wpływ na przyszłe bezpieczeństwo pracowników, dlatego też ważne jest, aby takie szkolenia zlecać certyfikowanym i doświadczonym specjalistom takim jak EHS Consulting. 

Dlaczego warto zaufać właśnie EHS Consulting? Liczby mówią same za siebie:

  • ponad 500 przeszkolonych pracowników,
  • ponad 100 zadowolonych klientów,
  • 0 ciężkich wypadków w pracy po przeszkoleniu przez firmę,
  • nadzór BHP nad wieloma projektami (w tym w elektrociepłowniach czy blokach gazowo-parowych).

Ze względu na swoje bogate doświadczenie, profesjonalizm, a także rzetelność, EHS Consulting cieszy się dobrymi opiniami nie tylko w Warszawie, ale również i w innych miastach, w których przeprowadzane były szkolenia BHP (również przez Internet). 

Szkolenia wstępne BHP w Warszawie – poznaj pełną ofertę EHS Consulting

EHS Consulting ma za sobą szkolenia BHP okresowe w Warszawie, szkolenia wstępne oraz wiele innych przeprowadzonych usług (nie tylko w stolicy). Specjaliści z EHS specjalizują się również w:

  • przygotowywaniu dokumentacji BHP, na którą składają się m.in. instrukcje, ocena ryzyka zawodowego czy dokumentacja powypadkowa,
  • przeprowadzaniu audytów BHP,
  • nadzorach bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy,
  • szkoleniach z zakresu PPOŻ.

Co ważne, EHS Consulting posiada ofertę skierowaną do firm nie tylko w Warszawie, ale również i w całym kraju – szkolenia mogą być przeprowadzane online, co jest znacznym ułatwieniem dla osób mieszkających poza stolicą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *