Czym jest Cisco Webex Board i jakie daje możliwości?

Wielofunkcyjne rozwiązania są tym, czego Twoja firma potrzebuje najbardziej. To oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również miejsca. Jednym z nowoczesnych i praktycznych sprzętów spełniających te wymagania jest tablica Cisco Webex Board. Poznaj wszystkie zalety tego urządzenia i przekonaj się, jak wiele może zmienić w Twoim biurze.

Czym jest Cisco Webex Board?

Jest to zintegrowane urządzenie, łączące w sobie funkcje tablicy interaktywnej, urządzenia z zakresu digital signage, wyświetlacza LCD do wideokonferencji z wbudowaną kamerą oraz telefonem i nowoczesnego systemu przesyłania dokumentów oraz obrazów. Występuje w dwóch wielkościach – o przekątnej ekranu 55 oraz 70 cali, co pozwala dobrać go do metrażu pomieszczenia. Dzięki niemu można szybko przeprowadzić profesjonalną wideokonferencję, szkolenie, czy zebranie. Cisco Webex Board na zawsze zmieni jakość pracy w Twojej firmie, czyniąc ją przyjemniejszą i bardziej efektywną.

Co wyróżnia to urządzenie?

Cisco Webex Board został wyposażony  m.in. w:

  • Duży wyświetlacz LCD LED o wielkości 55 lub 70 cali i jakości 4K
  • Wbudowaną kamerę 4K
  • Zintegrowane głośniki
  • Aż 12 mikrofonów
  • Dotykowy wyświetlacz
  • Cyfrowy pisak umożliwiający pisanie na tablicy interaktywnej
  • System wyświetlania dowolnej treści w pomieszczeniu (digital signage), podczas kiedy urządzenie jest uśpione.

Dzięki tak rozbudowanym funkcjom Cisco Webex Board stanowi idealne urządzenie do różnorodnych prezentacji, wideokonferencji oraz przesyłania danych bezpośrednio z laptopa, tabletu, czy smartfonu. Zajmuje niewiele miejsca, a do tego działa bezprzewodowo, eliminując konieczność podpinania licznych kabli. Nie potrzebuje pilota, ponieważ został wyposażony w intuicyjny i łatwy w obsłudze panel dotykowy. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością obrazu oraz zbieranego z całej sali dźwięku. Nie da się nie zauważyć również wizualnych walorów urządzenia. Zostało ono wykonane w nowoczesnym, eleganckim i minimalistycznym stylu, który będzie pasował do wystroju każdego biura, czy sali konferencyjnej.

Więcej o Cisco Webex Board (wcześniej Cisco Spark) przeczytasz na stronie: https://www.visioncube.pl/cisco/spark-board.html

Cisco Webex Board to ekonomiczne rozwiązanie dla firmy

Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego urządzenia można zaoszczędzić na zakupie aż trzech osobnych sprzętów: tablicy interaktywnej, systemu do wideokonferencji oraz projektora. To również trzy razy mniej zajmowanego miejsca oraz koniecznych do podłączenia i skonfigurowania urządzeń. Oszczędność można zauważyć również w zminimalizowaniu kosztów podróży służbowych pracowników, którzy nie muszą już przemieszczać się np. między filiami firmy, by uczestniczyć w spotkaniu. Webex Board jest uniwersalny i łatwy do skonfigurowania z różnorodnymi urządzeniami oraz systemami operacyjnymi. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jest wielofunkcyjny i bezawaryjny. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Cisco Weber Board to dobre rozwiązanie w korzystnej cenie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *