Event firmowy – gdy ograniczenia nie istnieją

16427575_1574114232606189_5926267778998062195_n

Coraz częściej słyszy się o eventach i firmach eventowych, które są w stanie zorganizować dosłownie wszystko dla swoich zleceniodawców.„Sky is not the limit” przy realizacji powierzonego zadania. Wystarczy tylko trafić na odpowiednią firmę i posiadać budżet adekwatny do własnych wymagań.

Wzrost popularności eventu firmowego

Bardzo popularny ostatnimi czasy stał się event firmowy.Jest to nic innego jak wydarzenie zorganizowane z myślą o pracownikach firmy, które pozwoli nabrać im nieco dystansu do pracy i pozostałych współpracowników. W poprzednich dekadach również znanoevent dla pracowników, jednak nazywany był raczej po prostu spotkaniem firmowym. Obecnie nabrał on jednak znacznie więcej rozmachu i event jest naprawdę wydarzeniem na wielką skalę. Co rusz słyszymy, że kolejna korporacja przygotowała niezapomniane atrakcje na eventy firmowe dla swoich pracowników i kontrahentów. Odbywają się wręcz całe gale, które są zarówno uwieńczeniem roku sprzedażowego, połączonego z oficjalnym wręczeniem nagród poszczególnym pracownikom, jak również organizowane są różnego rodzaju przedstawienia i konkursy z nagrodami.

Wyjechali do Zatoru wszyscy nasi współpracownicy…

Pracodawców interesuje również turystyka eventowa, która przybiera nieco mniej oficjalny wydźwięk. Przypomina ona wielką eskapadę pracowników, którzytransportowani są do miejsca docelowego, gdzie odbędzie się wydarzenie przygotowane dla konkretnej firmy. Organizacja eventów firmowych w tym przypadku to bardzo duża odpowiedzialność. Nie tylko trzeba znaleźć zamiejscowo odpowiednie miejsce, ale również logistycznie zaplanować poczęstunek, atrakcje i przede wszystkim transport.Godnym polecenia pomysłem na event dla pracowników jest wycieczka firmowa do Energylandii. Nie tylko nie musimy martwić się o atrakcje dla kadry pracowniczej, ponieważ wszystkie znajdują się w Parku Rozrywki, ani o zaplecze gastronomiczne, gdzyż w Energylandii zaskakuje ono swoim bogactwem i różnorodnością. Z działem obsługi Parku Rozrywki Energylandia można doprecyzować wszelkie aspekty związane z firmowym wydarzeniem. Każda firma może liczyć na fachową pomoc ze strony parku w kwestiach dotyczących znalezienia zakwaterowania dla grupy zorganizowanej, wyboru odpowiedniego menu uwzględniającego preferencje żywieniowe, a także przygotowanie sali konferencyjnej.

Energylandia to jednak przede wszystkim niezliczone atrakcje, których celem jest dostarczenie rozrywki przybyłym Gościom. Znajduje się tutaj wiele urządzeń, które zapewnią użytkownikom całą skalę emocji. Kolorowy, bajkowy świat pozwoli każdemu, nawet najbardziej zdystansowanemu pracownikowi, na rozluźnienie i relaks. Kolejki górskie, spływy wodne, karuzele, wodospady, straszni Wikingowie oraz jodłujący Szwajcarzy – to tylko namiastka tego, co czeka na Waszych pracowników w Energylandii. Nie czekajcie już dłużej i już teraz zarezerwujcie bilety wstępu do najlepszego Parku Rozrywki w kraju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *