Prawo handlowe i gospodarcze – co warto wiedzieć?

Szeroki zakres usług, świadczonych przez łódzką kancelarię adwokacką, obejmuje zagadnienia z takich dziedzin jak prawo handlowe i gospodarcze. Profesjonalna działalność doradcza oraz pomocowa zapewnia kompleksową obsługę klienta, w tym także obsługę podmiotów gospodarczych. Siedziba kancelarii adwokackiej mieści się w Łodzi, jednakże usługi prawnicze z zakresu przepisów prawa skierowane są dla zainteresowanych bez względu na miejsce zamieszkania.

Prawo handlowe i gospodarcze – pomoc prawna dla przedsiębiorców

Wykwalifikowani specjaliści prawni są rzetelnymi ekspertami z dziedziny norm prawa prywatnego, normującego organizację przedsiębiorców i czynności wykonywane w ramach prowadzenia działalności gospodarczej. Prawo handlowe i gospodarcze jest rozpatrywane wielowątkowo, biorąc pod uwagę wszystkie dostępne akty prawne, normujące obecnie te zagadnienia w polskim systemie prawnym. Są to m.in. prawo spółek, prawo konkurencji czy prawo własności intelektualnej, unormowane m.in. w kodeksie cywilnym czy kodeksie spółek handlowych. Prawo handlowe i gospodarcze stanowi bardzo szeroki obszar prawny, gdyż odnosi się bezpośrednio do regulacji funkcjonowania gospodarki krajowej, czy nawet kontaktów międzynarodowych pomiędzy kontrahentami.

Łódzka kancelaria adwokacka – działanie z profesjonalizmem

To, co działa na korzyść naszej kancelarii prawnej to przede wszystkim ogromne doświadczenie, poświadczone wieloletnimi praktykami i nieustannym dokształcaniem się w zawodzie. Wysokie umiejętności pozwoliły naszym adwokatom osiągnąć wysoką skuteczność w prowadzeniu sporów przed instytucjami, urzędami czy sądami. Naszymi partnerami są zarówno przedsiębiorcy polscy, jak i zagraniczni. Oferujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy, bez względu na okoliczności. Nasza obsługa skupia się na zapewnieniu szeregu działań doradczych i reprezentacyjnych z zakresu prawa handlowego i gospodarczego.

Prawo handlowe i gospodarcze – zakres usług

Łódzka kancelaria adwokacka realizuje szereg działań, związanych z profesjonalną obsługą przedsiębiorstw z zakresu prawa obowiązującego. Prowadzimy działania pomocowe, szczególnie ważne w przypadku zakładania własnej działalności gospodarczej. Doradzamy jaką formę działalności wybrać oraz w jaki sposób dobrać optymalną formę opodatkowania. Optymalizujemy funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, w tym także transakcji zawieranych między kontrahentami. Prowadzimy pomoc w kształtowaniu optymalnych ofert przetargowych. Kancelaria zapewnia wsparcie na każdym jego etapie.

Działania reprezentacyjne o najwyższej jakości

Reprezentujemy naszych klientów w kontaktach z instytucjami publicznymi. Bierzemy udział w sporach, będąc przedstawicielami przedsiębiorcy. Obsługujemy prawnie organy spółek kapitałowych, doradzamy w każdej materii związanej z funkcjonowaniem danego przedsiębiorstwa. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług, doświadczenie eksperckiej kadry pracowniczej i rzeczowe podejście do każdego, nawet z pozoru błahego, problemu związanego z prawem handlowym i gospodarczym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *