Napis led – idealna ozdoba Twojego wesela

Niebawem planujesz wesele i marzy Ci się wystrój jak z bajki? Niezależnie od tego, czy lokal przyozdabiasz samodzielnie, czy pomaga Ci w tym profesjonalny dekorator, światło odgrywa kluczową rolę. Jak zadbać o piękne oświetlenie? Po pierwsze pamiętaj o klasycznych świecach i lampkach, które, chociaż popularne, nadają niezwykłego klimatu każdej uroczystości, niezależnie od wybranego stylu dekoracji. Do tradycyjnych rozwiązań warto jednak dodać coś z nowości. Dobrym rozwiązaniem może być napis led. Jaki jest najlepszy i gdzie zdobędziesz taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom?

Napis led – rodzaje

W XXI w. rynek obfituje w przeróżne produkty i usługi. Nie inaczej jest w przypadku ledowych napisów, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne wśród par młodych. Najczęściej bowiem napis led wypożycza się lub kupuje na imprezę weselną. Ozdoba jest uniwersalna, ale może być też dopasowana kształtem lub przekazem do potrzeb i upodobań klienta. Obecnie znaleźć możemy wiele typów ledów. Z napisami tj. „Miłość”, „Mr & Mrs”, „Love” czy imionami nowożeńców. Dostępne są zarówno czcionki szeryfowe jak i nowoczesne, bardziej graficzne i wyraziste, w uproszczonym stylu. Co interesujące, współcześnie napis led możemy nabyć także w różnych kolorach. Najczęściej wybieranymi są te neutralne np. biały czy żółty, jednak, jeśli ktoś ma życzenie, z łatwością kupi led różowy, niebieski, czerwony czy zielony.

Jaki napis led wybrać?

Jeśli stroisz salę weselną samodzielnie, z pewnością zastanawiasz się jaki napis led wybrać. Choć na to pytanie nie ma uniwersalnej odpowiedzi, bo wszystko zależy od Twojego gustu i upodobań, dobrą podpowiedzią może być to, aby wybierać ozdobę ledową z uwzględnieniem pozostałych dodatków. O co dokładnie chodzi?

Dziś większość nowożeńców decyduje się na przystrojenie sali w określonym stylu. Popularne stają się śluby boho czy rustykalne, ale wciąż obecne są także nowoczesne wesela albo odwrotnie – retro imprezy. Do każdego z wyżej wymienionych typów dekoracji nada się inny napis led. Jeśli decydujesz się na dużo zieleni, bieli i naturalnych tworzyw, świetnym dopełnieniem będzie dodatek, który jest minimalistyczny, ale równocześnie lekki. W przypadku stylu nowoczesnego i rustykalnego dobrze wkomponuje się napis bardziej graficzny i wyrazisty. Jeśli mowa o dekoracji w stylu retro, wybierzmy coś pisanego kursywą lub czcionką szeryfową.

Gdzie zdobyć napis led?

Wiesz już, w jaki sposób wybrać idealny napis led do swoich potrzeb. Teraz zastanawiasz się z pewnością, gdzie można zdobyć taką ozdobę. Choć sklepów stacjonarnych z tego typu dekoracjami świetlnymi nie ma wiele, w sieci dostępność jest ogromna. Obecnie istnieje wiele stron, które zajmują się sprzedażą napisów, jednak bardziej popularne są wypożyczalnie ozdób.

Te ostatnie oferują wysyłkę wybranego na stronie napisu w atrakcyjnych cenach. Przykładem miejsca, gdzie można zarówno kupić, jak i wypożyczyć napis jest „Światłem Pisane” – https://swiatlempisane.pl/. Wypożyczalnie popularność zyskały dlatego, że niewiele osób chce wydawać dodatkowe kilka tysięcy na swój własny napis led, z którego korzysta się przez 1-2 wieczory. Większość par chce udoskonalić uroczystość przy pomocy tej ozdoby świetlnej, a później zwrócić dekorację do właściciela. Jeśli nowożeńcy korzystają z usługi dekoratorskiej – sprawa jest ułatwiona. Styliści sal mają bowiem zwykle tego typu ozdoby w swoim własnym wyposażeniu. Inaczej kwestia wygląda, gdy para młoda decyduje się ozdabiać lokal samodzielnie lub dodać taki element do standardowego wystroju sali.

Ile kosztuje napis led?

Jak już zostało wspomniane, kupno dużego napisu ledowego może kosztować nas nawet kilka tysięcy złotych. Równocześnie w wypożyczalni napis led na jeden lub dwa wieczory kosztuje nieporównywalnie mniej. Na sprawdzonych stronach internetowych cena zwykle oscyluje między 200 a 300 zł za dobę. Kwota usługi uzależniona jest także oczywiście od typu leda oraz jego wielkości. W każdym przypadku wypożyczenie opłaca się jednak bardziej, aniżeli zakup napisu na stałe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *