Internetowa pożyczka z ekspresowym przelewem na konto

pexels-photo-210600

Świat przyspieszył – lubimy szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce czy otrzymywać zamówiony towar już następnego dnia, pod same drzwi naszego mieszkania. Podobnie ewoluowały pożyczki, na które nie musimy już czekać kilka dni. Potrzebną gotówkę możemy mieć w ciągu kilku najbliższych minut na swoim koncie bankowym.

Choć kiedyś wydawało się to nie niemal możliwe, to dzisiaj jest jak najbardziej realne. Siedząc sobie wygodnie we własnym fotelu, możemy zamówić pożyczkę z dostawą do domu. No może nie do końca bezpośrednio do domu, ale bezpośrednio na nasze konto bankowe. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach, wydawanie gotówki, którą posiadamy na koncie, jest możliwe niemal wszędzie.

W kilkanaście minut na koncie

Uzyskanie pożyczki w ciągu kilku czy kilkunastu minut wydaje się dla wielu nie możliwe, ale jest jak najbardziej realne. Wystarczy, że jesteśmy osobą pełnoletnią, posiadamy konto bankowe oraz dostęp do internetu z dowolnego urządzenia jak laptop czy smartfon. Oczywiście powinniśmy ponadto posiadać również zatrudnienie, które umożliwi nam spłatę pożyczonych środków. To w zupełności wystarczy, aby uzyskać pożyczkę drogą internetową. Formalności związane z uzyskaniem takiej pożyczki są ograniczone niemal do minimum. My składamy wniosek o pożyczkę, następnie zostaje z nami przeprowadzona krótka rozmowa telefoniczna i weryfikacja danych. Już chwilę później zostaję podjęta decyzja o przyznaniu nam pożyczki, a jeśli ta jest pozytywna, nawet kilka minut później pożyczka ląduje na naszym koncie.

Przelew pożyczki w kilkanaście sekund

Nie byłoby możliwości tak szybkiego dostarczenia nam pożyczki, gdyby nie przelewy natychmiastowe. To właśnie dzięki nim pieniądze z konta na konto, mogą przejść w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Jednym z najbardziej popularnych systemów, dzięki któremu możliwe jest wykonanie tak szybkiego przelewu, jest Bluecash. Opowiedział nam o nim ekspert z portalu Banki24. Bluecash umożliwia natychmiastowe wykonanie przelewu, dzięki rozbiciu jednego przelewu międzybankowego na dwa przelewy wewnątrz bankowe. Dzięki temu przelew pieniężny z jednego konta na drugie może dotrzeć w ciągu kilkunastu czy zaledwie kilku sekund.

Szybki przelew pożyczki dostępny jest u większości firm, które udzielają pożyczek internetowych. Mówimy tutaj zarówno o tych firmach, które udzielają pożyczek ratalnych na zbliżonych zasadach jak banki, jak również o firmach udzielających chwilówki, czyli pożyczki krótkoterminowe. To głównie od nas zależy, na jaką pożyczkę się zdecydujemy, w zależności od tego, jak dużej gotówki potrzebujemy oraz z jakim okresem spłaty.

Pamiętajmy o przeliczeniu kosztów

Jesteśmy w o tyle wygodnej sytuacji, że koszty pożyczki możemy przeanalizować jeszcze zanim wyślemy wniosek o pożyczkę. Wystarczy to sprawdzić za pomocą ogólno dostępnych porównywarek pożyczek lub za pośrednictwem kalkulatorów, które są umieszczone na stronach firm pożyczkowych. Za pomocą takiego narzędzia możemy się dowiedzieć, ile będzie kosztowała nasza pożyczka. Jaka będzie wysokość raty, którą będziemy musieli płacić każdego miesiąca, oraz jaki koszt będziemy musieli ponieść, sięgając po internetową pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *