Kompleksowa obsługa prawna

Kancelaria prawna Wałbrzych to instytucja, która zajmuje się pełnieniem wsparcia w różnych dziedzinach prawa. Prawnicy cechują się profesjonalizmem, skrupulatnością oraz indywidualnym podejściem, co korzystnie odbija się na komforcie psychicznym klientów. Dbałość o szczegóły oraz szeroka wiedza sprawia, że większość spraw kończy się u nas sukcesem. Naszymi priorytetami są satysfakcja i zadowolenie naszych petentów. Długoletnie doświadczenie sprawia, że zyskaliśmy ogromne zaufanie, które sprawia, że chcemy stale się rozwijać, udoskonalać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę. Dodatkowe szkolenia przydają się szczególnie w momentach pojawiania się nowinek prawnych. Ich nieznajomość mogłaby okazać się przykra w skutkach, czego chcemy unikać. Prawnik Wałbrzych oferuje usługi z zakresu:

  • rozwodów i separacji – brak porozumienia między partnerami sprawia, że związek małżeński się rozpada. W momencie gdy rozmowy przestają być skuteczne warto skorzystać z pomocy radcy prawnego w Wałbrzychu, który doradzi, a także pomoże rozwiązać istniejący konflikt.
  • alimentów – w momencie gdy jeden z partnerów jest zmuszony sprawować samotną opiekę nad dzieckiem przysługuje mu dodatkowe wsparcie finansowe w postaci alimentów. Dobry prawnik w Wałbrzychu pomoże uzyskać satysfakcjonującą kwotę, która umożliwi godne życie rodzica i dziecka.
  • władzy rodzicielskiej – posiadanie dziecka podczas rozpadu związku jest sprawą dosyć skomplikowaną przez wzgląd na konieczność ustalenia prawa do opieki nad dzieckiem dla jednego z rodziców. Podczas podejmowania tej decyzji sąd kieruje się przede wszystkim dobrem potomstwa.
  • spadków – pomoc prawna podczas utraty bliskiej osoby może okazać się nieoceniona. Dopilnowanie niezbędnej dokumentacji oraz opieka merytoryczna i psychiczna pomaga uporać się z trudną sytuacją i wykonać ostatnią wolę zmarłego – testament.
  • umów – każdego dnia zawieramy umowy mniej lub bardziej wiążące. W przypadku podpisywania umowy o kredyt, nabycie nieruchomości, o świadczenie usługi warto skorzystać z doradztwa prawnego w celu uniknięcia przykrych konsekwencji.
  • prawo pracy – dziedzina prawa dotycząca niemal każdego człowieka. Nasza kancelaria zajmuje się zarówno sprawami z powództwa pracodawcy, jak i pracownika. Rzetelna współpraca dwóch stron jest dla nas priorytetem, do którego dążymy.
  • odszkodowania – negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym czy egzekwowanie należności to w niektórych przypadkach nie lada wyczyn. Nasze usługi są gwarancją sukcesu i uzyskania stosownego zadośćuczynienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *