Kontroluj koszty w firmie dzięki aplikacji Taxon

W internecie można przeczytać setki artykułów, jak powinna wyglądać współpraca z księgowym lub biurem rachunkowym. Niejednokrotnie bywa tak, że dokumentacja księgowa jest dla przedsiębiorcy uciążliwa. Księgowość firmy może zajmować wiele czasu. Wystawienie faktury, pilnowanie terminów, wizyty w biurze rachunkowym przynajmniej raz w miesiącu oraz mniejsze lub większe sprawy firmowe, którymi zajmuje się osoba prowadząca własną działalność gospodarczą. Nowocześni przedsiębiorcy, którzy idą z duchem czasu i korzystają z narzędzi ułatwiających im pracę, mają o wiele więcej spraw na głowie. Jednym z takich narzędzi jest aplikacja Taxon.

Innowacyjne rozwiązanie – księgowość w Twoim telefonie

Aplikacja Taxon jest przeznaczona dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy cenią sobie narzędzia usprawniające procesy ich firmy. Kontrola kosztów w firmie jest jednym z najważniejszych elementów prowadzenia biznesu. Ma to związek z podatkami lub niekontrolowanymi wydatkami, które pojawiają się firmie. Podatki – najistotniejsza część biznesu – muszą zostać opłacone na czas. Zaleganie z płatnościami PIT, VAT czy ZUS, może wiązać się karami finansowymi, bądź karnymi, które mogą czekać przedsiębiorców. Aby tego uniknąć, warto mieć pełną kontrolę kosztów, które musisz ponieść.

Aplikacja do faktur i kosztów Taxon usprawni proces obiegu dokumentów pomiędzy Twoją firmą, a biurem rachunkowym. W kilku prostych krokach, za pomocą aplikacji, wystawisz fakturę, która automatycznie trafi do Twojego księgowego. Ten, w Twoim imieniu, zaksięguje fakturę i wyśle ją do urzędu, a Ty otrzymasz powiadomienie w aplikacji o podatkach do zapłaty za dany miesiąc.

Szybki kontakt ze swoim księgowym za pomocą aplikacji

Dodatkowym atutem, przemawiającym za skorzystaniem z funkcji, jakie oferuje aplikacja Taxon jest dedykowany czat. Jako przedsiębiorca zapewne nie raz miałeś pytania lub wątpliwości, które chciałeś wyjaśnić ze swoim księgowym. Teraz masz taką możliwość również w aplikacji. Bez pisania maili i czekania na odpowiedź. W łatwy i szybki sposób wyślesz wiadomość bezpośrednio do Twojego księgowego, a cała poprzednia korespondencja będzie widoczna w aplikacji.

Korzystanie z narzędzia, jakim jest aplikacja do faktur i kosztów Taxon, znacznie ułatwi proces obiegu dokumentacji firmowej, a wszystkie koszty będą pod kontrolą przedsiębiorcy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Wypróbuj bezpłatną aplikację od Taxon.

Jakie są zalety zainstalowania programu do wystawiania faktur Taxon?

  • Oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Minimalizujesz wszelkie zbędne formalności.
  • Wszystkie dokumenty masz w zasięgu ręki.
  • Twoja firmowa dokumentacja jest w stu procentach bezpieczna.
  • Znajdujesz czas na rozwój osobisty i dalsze budowanie swojego przedsiębiorstwa.

Wszystko to stanie się Twoją biznesową codziennością po ściągnięciu aplikacji Taxon dostępnej w Google Play.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *