Korzyści z leasingu wyposażenia biurowego

410d7d98fe48818ac68280b503e40092--best-ergonomic-office-chair-office-chairs

Przyjdźmy prosto do sedna sprawy – korzyści związane z wynajmowaniem drukarki, kserokopiarki lub innego sprzętu biurowego mogą znacznie przewyższyć korzyści z zakupu takowego. W tym blogu omówimy główne zalety takiego rozwiązani i wyjaśnimy, jak leasing może być idealnym rozwiązaniem dla wielu firm.

Korzyści

Poprawa przepływu środków pieniężnych

Decydując się na dzierżawienie sprzętu biurowego, otrzymujesz korzyść z posiadania produktów niemal natychmiast – ale nie dotkliwej dziury w Twoich finansach. Leasing to świetna opcja dla firm, które mogą nie mieć dużej ilości jednorazowego budżetu, ale potrzebują wysokiej jakości produktów takiej jak urządzenia biurowe czy ergonomiczny fotel biurowy dla każdego pracownika. Leasing jest również świetną opcją, ponieważ najczęściej – nie ma dużego depozytu do zapłaty. Po prostu skorzystasz z miesięcznego lub kwartalnego planu płatności, rozkładając koszt urządzenia przez pewien czas.

Lepsze finanse

Banki lubią utrudniać pożyczanie pieniędzy, a często chcą widzieć że masz spore pieniądze, zanim pozwolą ci na pożyczkę. Firmy leasingowe z drugiej strony to zupełnie inny temat – zazwyczaj mogą zatwierdzić leasing sprzętu biurowego, gdy spojrzą na ostatnie sześć miesięcy do roku finansowego – co jest świetną wiadomością dla nowych firm rozpoczynających działalność gospodarczą i małych firm o mniejszych budżetach jednorazowych.

Korzyści podatkowe

Jedną z głównych zalet leasingu jest korzystanie z fantastycznych korzyści podatkowych. Firma, która zdecyduje się wypożyczyć sprzęt biurowy, będzie mogła korzystać ze 100% ulgi podatkowej z tytułu wszystkich należnych czynszów. Dlatego dzierżawa nie tylko oszczędza przepływy pieniężne, ale także oszczędza pieniądze biznesowe!

Nowoczesna technologia

Laptopy poleasingoweW świecie, w którym technologia rozwija się coraz szybciej, wydaje się, że najnowszy model jest wkrótce wykonany w jeszcze nowszej wersji. Mając to na uwadze, zastanów się, ile kosztownych wydatków musiałoby cię martwić gdybyś się wciąż zastanawiał, czy Twoje wyposażenie jest w stanie nadążać za wymaganiami technologicznymi. Korzyścią z leasingu jest to, że co kilka lat można uaktualnić maszynę czy meble – co oznacza, że możesz na bieżąco śledzić najnowsze funkcje i uaktualnienia, a nie być za konkurencją.

Brak dodatkowych kosztów

Oznacza to, że nie chodzi o papier i atrament, ale o serwis i konserwację. Jest to prawdopodobnie jedna z największych zalet wypożyczania drukarki – gdy kupujesz drukarkę jest w porządku, ale już tak nie będzie gdy przestanie działać lub działa nieprawidłowo, czy wiesz, do kogo zadzwonić, aby to naprawić? A jeśli tak, to ile by to kosztowało? Podczas dzierżawy drukarki lub innych urządzeń biurowych istnieje możliwość zawarcia umowy serwisowej w celu pokrycia każdej pozycji, która ma miejsce obok umowy najmu. Oznacza to szybkie połączenie telefoniczne z dostawcą, a pomocny człowiek serwisowy wszystko naprawi, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie lub Twojej firmy!

Dostosowanie według potrzeb

Numer kolejny na naszej liście korzyści z dzierżawy wyposażenia biurowego – możesz zawsze zmienić to po zakończeniu pierwszej dzierżawy, wystarczy powiedzieć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *