Czy warto kupić drukarkę poleasingową?

Drukarka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej firmy. Zakup profesjonalnej drukarki do biura nie musi być jednak związany ze sporym kosztem. Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie nawet ponad tysiąca złotych jest wybór drukarek poleasingowych. Co warto o nich wiedzieć? Kiedy warto kupić taki sprzęt?

 

Dlaczego warto kupić drukarkę po leasingu?

Najczęściej sprzęt poleasingowy jest kojarzony z samochodami. Jednak do wyboru jest także znacznie więcej urządzeń, które leasingowane są przez firmy, a następnie oddawane po zakończeniu trwania umowy leasingowej.

 

Wśród sprzętów, które mogą być zakupione jako poleasingowe, znajdują się drukarki. To sprzęt, który w firmach stosowany jest praktycznie każdego dnia. Właśnie dlatego drukarka jest jednym z pierwszych zakupów do firmowego biura.

 

Różne drukarki poleasingowe dostępne na sprzedaż to urządzenia wyróżniające się sprawnym działaniem i niskimi cenami. Co więcej, są one bezpieczniejsze w zakupie niż drukarki bezpośrednio od właścicieli, ponieważ są kontrolowane przed wystawieniem na sprzedaż.

 

Drukarki poleasingowe – najważniejsze cechy

Urządzenia jak drukarki poleasingowe cechują się przede wszystkim:

  • bardzo dobrym stanem technicznym – zwykle jest to sprzęt, który ma 2-3 lata, często jest jeszcze na gwarancji
  • sprawnym działaniem – każda drukarka przed wystawieniem na sprzedaż jest dokładnie kontrolowana pod kątem sprawności jej działania, a w razie potrzeby poddawana naprawie
  • zastosowaniem nowych materiałów eksploatacyjnych – firmy, które oferują drukarki poleasingowe, dostarczają je ze z nowymi tuszami, tonerami, bębnami

 

Jakie drukarki poleasingowe można kupić?

Firmy sprzedające drukarki poleasingowe mogą zaoferować swoim klientom dostęp do wielu modeli, które sprawdzą się zarówno w mniejszym, jak i w większym biurze.

 

W ich asortymencie znajdują się drukarki laserowe, które w biurach używane są najczęściej. Do wyboru są modele drukujące jedynie dokumenty z czarnym drukiem, a także drukarki kolorowe. W sprzedaży można znaleźć także drukarki atramentowe oraz urządzenia wielofunkcyjne, które służą nie tylko do drukowania, ale także do skanowania i kopiowania dokumentów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *